לא נחים לרגע – מון פלטין בקוסמופרוף הונג קונג 2017

אם גם אתם מתקשים לעקוב אחר הפעילות הבינלאומית של המותג הישראלי מון פלטין, הרי שזה בצדק: הקצב של הפעילות הגלובלית של המותג ברחבי העולם הוא פשוט מסחרר. והפעם: מון פלטין מציגים בתערוכת קוסמופרוף אסיה 2017 המתקיימת בהונג קונג.

לא מזמן סיפרנו לכם על מפגש המפיצים של מון פלטין בסלובקיה, שם התקיים גם המופע של מון פלטין למעצבי שיער מקומיים. בהמשך שמעתם מאיתנו על ביקור משלחת מעצבי שיער באקדמיה של מון פלטין בישראל.

וזה לא הכל, רק לפני שבועיים חזרה לארץ משלחת הנציגים של מון פלטין לתערוכת אינטרשארם במוסקבה, שם עמדו על הבמה ארבעה מעצבי שיער ישראלים ומעצבת שיער נוספת, אלופת עולם פעמיים שתהיה המדריכה הראשית ב"מון פלטין סנטר" שיפתח בקרוב במוסקבה.

mon-platin-cosmoprof-asia-3

מון פלטין פרופשיול בתערוכת קוסמופרוף אסיה 2017

הנוסע המתמיד – מנהל השיווק של מון פלטין

מי שעושה את מירב הקילומטראז' (או במקרה הזה, מיילים) הוא דווקא עודד נעים, מנהל השיווק של מון פלטין: באמצע אוקטובר הגיע עודד ללונדון, על מנת לבקר בתערוכת סלון אינטרנשיונל ולהיפגש עם המפיץ של מון פלטין באנגליה, לאחר שבוע, החתים דרכון בביקורת הגבולות ברוסיה כדי להשתתף בתערוכת אינטרשארם ולהיפגש עם המפיץ בביילרוס. "אפשר רגע לנוח ולהתרגל חזרה למזג האוויר הים תיכוני?" (הוא לא באמת שאל את זה, אנחנו ממציאים עכשיו), אבל התשובה היתה: "כן, בטח. ים תיכוני זה סבבה – יש לך כרטיסים ליוון לעוד כמה ימים, המפיץ של מון פלטין בסלוניקי פותח מרכז הדרכה".

הסיפור שלנו לא נגמר עכשיו בתערוכת קוסמופרוף אסיה בהונג קונג, שכן בסוף החודש תבקר משלחת של מון פלטין אצל המפיץ בקנדה לסדרה של הדרכות על צבעי האנטי ברייק החדשים והמוצרים הנוספים בסדרה. שבוע לאחר מכן – מופע של מון פלטין ל-400 מעצבי שיער במינסק, בירת ביילרוס… ככה זה כשמותג ישראלי משווק בלמעלה מ-50 מדינות ברחבי העולם.

"המטרה בקוסמופרוף אסיה: מפגש מציגים והצגת סדרת האנטי ברייק"

"מלבד העובדה שכבכל שנה ובדומה לתערוכת קוסמופרוף צפון אמריקה בלאס וגאס שבה השתתף המפיץ של מון פלטין בארצות הברית, גם בתערוכה בהונג קונג אנו מציגים בדוכן גדול ומרשים כיאה למותג מון פלטין" מסביר עודד נעים, "המטרה בקוסמופרוף אסיה 2017 היא בעיקר להציג את החידוש של סדרת האנטי ברייק לשיער, שזה כולל גם את אבקת ההבהרה אנטי ברייק, גם את כל צבעי השיער החדשניים ללא PPD, גם את המסיכה לשיער מסדרת האנטיברייק."

"במקביל אנחנו מציגים את סדרת ה-DSM (סדרת מוצרי טיפוח על טהרת המינרלים של ים המלח) בניראות החדשה שלה ובאריזות החדשות ולא רק, גם פורמולציות חדשות שנכנסו למגוון." מוסיף עודד. "במהלך התערוכה אנו עתידים להיפגש עם המפיצים של מון פלטין בשנחאי, בקוריאה ובמזרח הרחוק, לקיים פגישות רבות עם מפיצים פוטנציאלים חדשים וכאלו שפנו אלינו בבקשה להפיץ את מוצרי מון פלטין וסדרות DSM במדינותיהם".

אגב, שבכל העת הזו, שבה מתקיימת פעילות אינטנסיבית ברחבי העולם, מתקיימות כל הזמן הדרכות למעצבי שיער באקדמיה של מון פלטין בבת-ים.

mon-platin-cosmoprof-asia-1

Mon Platin DSM – Dead Sea Minerals

mon-platin-cosmoprof-asia-6 mon-platin-cosmoprof-asia-5 mon-platin-cosmoprof-asia-2

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.