הדרכת מדריכים ז'אן פול מינה – מיטש סולימנוב באיטליה

מעצב השיער מיטש סולימנוב, מנהל סניף ראשל"צ של רשת מספרות Heads הוא הנציג הישראלי בכנס הדרכה מיוחד למדריכים, של מותג השיער האיטלקי ז'אן פול מינה, בעיר אנקונה באיטליה.

כ-35 מעצבי שיער מובילים מכל העולם התאספו השבוע בעיר החוף האיטלקית, לטובת סמינר בינלאומי ייחודי למדריכים, מטעם מותג הטיפול והטיפוח לשיער, ז'אן פול מינה. הנציג של מוד קוסמטיקס, משווקת מוצרי ז'אן פול מינה בישראל, הוא מיטש סולימנוב, מנהל הסניף הראשוני של רשת מספרות Heads ואחד ממדריכי החברה בישראל. לצד ישראל, משתתפים בהדרכה נציגים מאיטליה, הולנד, בלגיה, דנמרק, ספרד, רוסיה, אוקראינה, צרפת, אוסטריה, פולין, קרואטיה, בולגריה, ירדן, אלבניה, טוניס וכווית.

"המטרה של המפגש היא העברת הדרכה למדריכים" מסביר מיטש. "בימים שאנו מתארחים באקדמיה, נלמד כיצד נכון להעביר את החומר למעצבי השיער. בהיכרות ראשונית עם מעצבי השיער שהגיעו מרחבי תבל, אפשר כבר לראות שמדובר ברמה גבוהה מאוד של מקצוענים ושתוכנית הלימודים המתוכננת היא ברמה מתקדמת מאוד."

Jean-Paul-Myne-Mitch-1

האקדמיה של ז'אן פול מינה, J Academy, ממוקמת באנקונה, עיר בחוף הים האדריאטי של איטליה במחוז Marche. איזור זה ידוע בחופים המרהיבים שלו, בקתדרלות ובמזרקות מהמאה ה-18.

"האקדמיה שבה נערכים הלימודים, היא מבנה חדש, המשתרע על פני כ-600 מ"ר. בהסבר הראשוני שקיבלנו, הודגש כי הבנייה היא בנייה ירוקה ונעשה שימוש בחומרי גלם טבעיים ככל האפשר. החשמל שמשתמשים בו באקדמיה מופק בטכנולוגיה של אנרגיה סולרית, מהשמש. המים נשאבים מבאר מיוחדת של האקדמיה כאשר מי התהום מפולטרים ועוברים דרך סננים מיוחדים".

J-academy-italy-4

שקט לומדים. מיטש נותן באדיוקיישן.

J-academy-italy-16

גם באיטליה – על הבמה. מיטש סולימנוב בהדרכה של ז'אן פול מינה

הפילוסופיה של מותג ז'אן פול מינה תואמת את הרעיון שעליו מדבר מיטש. המותג שואף לשימוש בחומרים טבעיים בלבד ואינו משלב חומרי גלם מסוכנים או כאלה הנחשבים למזיקים לשיער ולבריאות המשתמש. "החשיבה כולה היא חשיבה ירוקה" מוסיף מיטש. "המוצרים כולם הם עם דגש רב על שמירה על בריאות השיער, בריאות הלקוחה ובריאות מעצב השיער המשתמש בחומרים. זה כמובן עומד בקנה אחד עם הקווים המנחים שלנו ברשת מספרות Heads, שהיא רשת מספרות ירוקה".

עוד מספר מיטש, כי בתדרוך שהועבר למשתתפים, הושם דגש רב על החומר האנושי. "כשמדובר בשילוב מדריכים בעמדות מפתח, הדגש הוא על האנשים והיחס שלהם לכל מי שחבר במשפחה הגדולה הזו של ז'אן פול מינה. אם להסביר את הנושא טוב יותר, הרי שיש פחות דגש על סופרסטארים ויותר על האנשים המרכיבים יחד את המותג".

במהלך שלושה ימים, עוברים המשתתפים בהדרכה, סמינרים לימודיים, סדנאות והרצאות קונספט כאשר מעבר להעברת הידע המקצועי הקטלוגי, מנסים האיטלקים לפרוץ את הגבולות הסטנדרטיים ולשנות קווי חשיבה לפיתוח היצירתיות.עם חזרתו לישראל, צפוי מיטש סולימנוב להעביר את הידע שרכש במהלך ההדרכה הייחודית למנהלי רשת Heads שבהמשך יעבירו הדרכות מקצועיות למעצבי שיער בנוגע למוצרי ז'אן פול מינה, טכניקות עבודה וחידושים, בדומה לראשונה בסדרה, הדרכה מקצועית למעצבי שיער, שנערכה בצפון הארץ בתחילת השבוע.

J-academy-italy-1

מבנה האקדמייה באיטליה. שימוש נרחב בחומרי גלם טבעיים ובנייה ירוקה.

J-academy-italy-7

אם לא זיהיתם, זו היד של מיטש.

J-academy-italy-14

פעילות הדרכתית בנושא טבלת הצבעים. ז'אן פול מינה

J-academy-italy-9

זה שפן או ארנב? מי יודע?. מוצרי ז'אן פול מינה לא נוסו על בעלי חיים.

J-academy-italy-3  J-academy-italy-5 J-academy-italy-6 J-academy-italy-8 J-academy-italy-10 J-academy-italy-11 J-academy-italy-12 J-academy-italy-13

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.