שיפוץ בעשר אצבעות – הסלון המעוצב של רוזאן חבקה

הצורך לעצב מחדש ולשפץ את המספרה, קיים כמעט אצל כל מעצב שיער, אבל יש כאלה, כמו רוזאן חבקה, שלוקחים את הפרוייקט בשתי ידיים ומבצעים בו כמעט הכל בעצמם.

כל מעצב שיער מבין את הצורך שיש מדי פעם לשנות את הלוק של חלל העבודה, המקום שבו נמצא מעצב השיער במשך 10-12 ולפעמים אפילו יותר שעות במהלך היממה. שיפוץ המספרה לא תמיד נעשה מתוך התיישנות של הריהוט או קילופי צבע בקירות. בדרך כלל מדובר ברצון לשנות, לעצב מחדש ולתת למספרה לוק רענן, אחר. בדיוק כמו שלקוחות מבקשות מדי פעם לשנות את המראה של שיערן.

מעצבת השיער רוזאן חבקה, החליטה גם היא שהגיע הזמן להעניק לסלון שלה בפקיעין מראה חדש. אבל בעוד שרוב מעצבי השיער פונים בשלב הזה לבעלי מקצוע, רוזאן החליטה שאת השיפוץ, היא תעשה בעצמה.

מי שמכיר את רוזאן היטב יודע שהיא בחורה מוכשרת ואמנותית בצורה קיצונית. מספיק רק להביט בציורים ורישומי פחם של רוזאן בכדי להבין עד כמה יצירתיות יש בבחורה הזו. זו כנראה גם הסיבה שרוזאן לא פחדה להיכנס לפרוייקט השיפוץ בעצמה. צבע על הקירות, חיפויי לבנים, תאורה מעוצבת, מדפים מיוחדים, אלמנטים עיצוביים על הקירות, פרקט, מראות וריהוט, את הכל בחרה רוזאן בעצמה וגם הרכיבה בשתי ידיה. כן, כן, גם את הריצוף, המנורות והבריקים שעל הקיר. יצירתית כבר אמרנו, נכון?

הנה כמה תמונות מהסלון המחודש של רוזאן חבקה בפקיעין.

רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-2 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-3 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-4 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-5 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-6 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-7 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-8 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-9 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-10 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-11 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-12 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-13 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-14 רוזאן-חבקה-Rozan-Havka-15

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.