מה אתם באמת יודעים על ז'אן פול מינה?

אם לסכם את המהות של המותג האיטלקי ז'אן פול מינה Jean Paul Myne בשתי נקודות מפתח, הרי שהראשונה היא ההצהרה של קברניטי המותג על כך שהוא שמור על השיער ועל בריאות הלקוחות שלו. הנקודה השניה היא הגאווה הפטריוטית – 100% מוצר איטלקי.

"שילוב הידע של חוקרים מומחים בתחום הכימיה והביולוגיה, יחד עם סקירת ענף עיצוב השיער והבנתו לעומק, הכישרון האיטלקי למסחר ועסקים, כל אלה הביאו אותנו לפתח מוצרים חדשניים במראה, בתכנים שהם מעניקים כערך מוסף ובביצועים שלהם." במילים האלה מגדירים בז'אן פול מינה את הפילוסופיה של המותג.

לדברי קברניטי המותג, ז'אן פול מינה נולד במטרה לשווק את האיכות הגבוהה של הקוסמטיקה האיטלקית לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום עיצוב השיער.

Jean-Paul-Myne-11

לוגו ז'אן פול מינה – Logo Jean Paul Myne

מדיניות האיכות של ז'אן פול מינה, כפי שמגדירים אותה האיטלקים, מבוססת על ארבעה עקרונות פשוטים:

  1. שימוש במרכיבים מאושרים ובחומרים נבחרים במהלך הפיתוח של תכשירי הקוסמטיקה. באופן מוחלט, חומרים אסורים או חומרים מסוכנים אינם חלק ממרכיבי המוצרים. כך למשל, טיפולי ההחלקה של ז'אן פול מינה הם נטולי פורמלין לחלוטין (פורמלדהיד).
  2. אין פשרה בין האיכות והמחיר במהלך הבחירה של חומרי הגלם: "אנו בטוחים כי רק חומרי גלם באיכות גבוהה יכולים לתת תוצאות מצוינות". מסבירים מפתחי המוצרים.
  3. ההפצה של המוצרים המקצועיים (PRO) של ז'אן פול מינה, היא אך ורק לאנשי מקצוע מוסמכים ומורשים, כלומר, מעצבי שיער ובעלי מספרות.
  4. באופן קבוע ושוטף, מבוצע משוב לקוחות בכדי לבדוק את מידת שביעות הרצון של הלקוחות מביצועי המוצרים.
Jean-Paul-Myne-8

דואגים לבריאות השיער – ז'אן פול מינה

גאים מאוד בתווית "תוצרת איטליה" – ז'אן פול מינה

בסקירה מהירה של הפרסומים מטעם המותג האיטלקי, אי אפשר שלא להתעלם מפרץ הפטריוטיות שמודגש בצורה מובלטת: "ז'אן פול מינה הוא שם נרדף לתוצרת איטלקית איכותית ב-100 אחוזים, מקצועיות וכבוד לאנשים שאיתם אנו עובדים: אכפת לנו מהבריאות הן של השיער והן של האנשים שסומכים עלינו" מסבירים בחברה ומוסיפים: "מוצרי הדגל שלנו, לרבות מוצרי ההחלקה הם ללא פורמלדהיד, אינם מכילים כל חומר מסוכן אחר כגון פרפין ונגזרות נפט אחרות".

Jean-Paul-Myne-99

עוד עובדה שדואגים לציין במותג האיטלקי היא שבדיקות שבוצעו על ידי מרכז קוסמטולוגיה של אוניברסיטת פרארה הראו כי טיפול EVOLUTION PRO ו"קראטין פלוס זהב" אינם מגרים את העור. בנוסף, בדיקות שבוצעו במהלך שימוש במחליק על שיער שטופל עם אבולושן פרו, בחום של ° 230 צלזסיוס, הוכיחו כי אין אדי פורמלין באויר ואין כל סכנה ללקוח ולמעצב השיער.

בישראל משווקים מוצרי ז'אן פול מינה על ידי חברת מוד קוסמטיקס. מוד קוסמטיקס היא גם היבואנית של חברת יונסאי פרופשיונל Yunsey Professional הספרדית.

Jean-Paul-Myne-3 Jean-Paul-Myne-4 Jean-Paul-Myne-5  Jean-Paul-Myne-9   Jean-Paul-Myne-Mitch-2

Jean-Paul-Myne-Mitch-3

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.