רשת Heads בהדרכה למעצבי שיער בצפון

כ-60 מעצבי שיער מאיזור חיפה והצפון השתתפו הערב (יום שני) בהדרכה מקצועית שהעבירו מנהלי רשת מספרות Heads באקדמיה של מוד קוסמטיקס, יבואנית ומשווקת מוצרי יונסאי ומוצרי ז'אן פול מינה.

ההדרכה המקצועית כללה הסבר מפורט על פורמולות ונוסחאות, לרבות הדגמה מעשית על דוגמניות, של קווי גזירה וטכניקות צבע מתקדמות.

"זו היא ההדרכה הראשונה מתוך סדרה של הדרכות מקצועיות שיועברו למעצבי השיער מטעם החברה" מסביר נציג חברת מוד קוסמטיקס. "בחרנו במקצוענים של רשת Heads להעביר את ההדרכות גם בגלל ההיכרות שלהם עם החומרים והידע הנרחב שיש להם בכימיה ובהדגמת קווי גזירה. הסיבה הנוספת היא ההתאמה המתבקשת בין מוצרי חברת ז'אן פול מינה שאנו משווקים לרשת Heads שהיא רשת ירוקה ומתמחה במתן שירותים ירוקים ואורגניים".

IMG-20171113-WA0082

בעוד שבמרכז ההדרכה בצפון הארץ העבירו חלק מהמנהלים ידע מקצועי למעצבי השיער, באותו הזמן בדיוק, נמצא מנהל סניף ראשון לציון של רשת מספרות Heads בהדרכת מדריכים באיטליה מטעם חברת ז'אן פול מינה. "החלטנו לחזק את הקשר שבין הרשת למותג ז'אן פול מינה" מסביר מנהל רשת מספרות Heads, יבגני שנול. "הפילוסופיה של ז'אן פול מינה תואמת את ערכי היסוד של הרשת שמעניקה פתרונות ירוקים ומגוון שירותים ייחודיים ללקוחותיה ושמה כנר לרגליה את השמירה על בריאות השיער והלקוחה, בדיוק כמו במותג ז'אן פול מינה".

IMG-20171113-WA0065

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.