מון פלטין פרופשיונל מציגה: שבעה לוקים בשלוש שעות

מעצבי השיער הישראלים יוצרים קולקציית אופנת רחוב מוסקבאית לחורף 2018, תוך שלוש שעות – שבע דוגמניות מהקהל, במסגרת תערוכת אינטרשארם

כל מעצב שיער שזכה לעמוד על במה בתערוכה בינלאומית יודע, שמדובר בעבודה אינטנסיבית, כמעט נטולת הפסקות ובלי רגע של מנוחה. בקיצור, לא פיקניק. מצד שני, מדובר גם בכיף גדול של יצירה עם המון אדרנלין ותחושת סיפוק מהתוצאה הסופית, גם כאשר מדובר ביצירה תחת לחץ, שלא בסביבת המספרה הטבעית והנוחה.

בסוף אוקטובר האחרון, במסגרת תערוכת היופי הגדולה ברוסיה, אינטרשארם, עמדו על הבמה של מון פלטין חמישה מעצבי שיער. מה שהתחיל כתצוגת קווי גזירות ל-2018, הפך תוך זמן קצר לאתגר שהעמיד למעצבי השיער עודד נעים, מנהל המותג הישראלי המצליח. המטרה באתגר: ליצור קולקציית אופנת רחוב, בגזירה ובתסרוקות בלבד, תוך שימוש אך ורק בדוגמניות מהקהל. היעד: שבעה לוקים מנצחים. הזמן המוקצב: שלוש שעות בלבד.

חורף2018-מון-פלטין-12

במת מון פלטין בתערוכת אינטרשארם, מוסקבה

מעצבי השיער שעל הבמה, ארז בן הרוש מבת-ים, אודי צמח מחיפה, דנית אנקר מחולון וגבי מיסחייב מראשון לציון, מלווים בשחקנית חיזוק מקומית, מעצבת השיער והמדריכה של מון פלטין ברוסיה, ליליה ממאבה, נענו לאתגר.

בכדי ליצור שבעה לוקים שונים שישקפו את הטרנגים המעודכנים באופנת הרחוב היומיומית המוסקבאית, היו צריכים מעצבי השיער לקבל לא פחות מ-15 דוגמניות מקרב הקהל. מדוע? משתי סיבות, האחת, בכדי ליצור כמה שיותר לוקים לבחור מהן את העיצובים המנצחים. הסיבה השניה – ישראלים, נו. תמיד אנחנו אוהבים להקשות על עצמנו עוד יותר באתגרים.

תוך זמן קצר קרה דבר מופלא: השמועה על האתגר שעליו הכריזה המנחה על הבמה, עשתה לה כנפיים ואל הבמה של מון פלטין הגיעו עשרות מעצבי שיער שעמדו והביטו במעצבי השיער של מון פלטין גוזרים ומעצבים במיומנות, ביד חופשית, מראות שיער לחורף 2018.

חורף2018-מון-פלטין-5

תסרוקת שבוצעה על הבמה, לאחת ממבקרות התערוכה שהפכה לדוגמנית בן רגע

הדוגמניות הטריות ששיערן עוצב נשלחו לצילום ועל הכסא שהתפנה התיישבו כבר הבאות בתור, לעתים גם כאלו שהמתינו יותר משעה בכדי לזכות בתספורת מידיהם של המאסטרים מישראל.

"העבודה על הבמה בתערוכה, במיוחד כשמדובר בארבעה ימים רצופים, היא לא פשוטה" מסביר עודד נעים, מנהל השיווק של מון פלטין "עדיין, מדובר באווירה מחשמלת ובכיף גדול שנובע מהמסירות של מעצבי השיער והנכונות שלהם להעניק את הידע לקהל הצופים. הוספנו לזה גם טוויסט קטן בדמות האתגר וזה הפך את היצירה למעניינת עוד יותר. התוצאות הן ללא ספק מדהימות." אומר עודד. "צריך לזכור, אלה אינן דוגמניות מקצועיות והעיצובים נעשו תוך כדי תנועה, 15 במספר, תוך 3 שעות, שמתוכם בחרנו שבעה לוקים המשקפים את אופנת היום יום בחורף 2018 של מוסקבה".

חורף2018-אינטרשארם-מון-פלטי חורף2018-מון-פלטין-2 חורף2018-מון-פלטין-3 חורף2018-מון-פלטין-4  חורף2018-מון-פלטין-6 חורף2018-מון-פלטין-7 חורף2018-מון-פלטין-8 חורף2018-מון-פלטין-9 חורף2018-מון-פלטין-10 חורף2018-מון-פלטין-11

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.