"הלקוחה תמיד במקום הראשון", קובע מעצב השיער עמוס זרד

"הענקת השירות הטוב ביותר האפשרי ללקוחה שלי. זה הדבר שעומד לי מול העיניים בכל רגע נתון בקריירה" אומר עמוס זרד, אחד ממעצבי השיער המוכרים בישראל ומי שכבר זכה לעמוד על במות ברחבי העולם ועבודותיו כיכבו בשערי ודפי מגזינים בישראל ובחו"ל. "עם וולה פרופשיונלס, אני יודע שאני יכול להעניק לה את הטוב ביותר".

כמו שאין צורך להסביר לפסנתרנים מי הוא קליידרמן, או לשחקני תיאטרון מי הוא מוני מושונוב, כך גם במקרה של עמוס זרד וקהילת מעצבי השיער. זרד הוא אחד ממעצבי השיער הוותיקים והמוכרים בישראל, שמאחוריו למעלה מעשרים שנים של הובלת התעשייה ויצירה ענפה. מראות השיער שיצר הופיעו בכל מגזין אופנה ישראלי, הוא העביר אין-ספור הדרכות מקצועיות למעצבי שיער אחרים וכיום הוא אף משמש שופט בתחרויות עיצוב שיער המתקיימות בארץ.

עמוס-זרד

מעצב השיער עמוס זרד. "הלקוחה תמיד במקום הראשון"

"מבחינתי, עיצוב שיער הוא לא סתם מקצוע. כשאתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה יכול להרשות לעצמך לפרוץ ולדחוק את הגבולות היצירתיים של עצמך" הוא אומר. "במשך שנים אני מקפיד על כלל ברזל, ליהנות מהעשייה. כל יום מבחינתי הוא חוויה, בין אם אני מדריך, יוצר קולקציה או עובד על קמפיין ובוודאי שגם כאשר אני נמצא במספרה ומטפל בלקוחות שלי".

כשעמוס זרד מדבר על הלקוחות שלו, יש ניצוץ מיוחד בעיניו. "האינטראקציה שלי עם הלקוחות היא הדבר הכי מופלא שיש. התברכנו במקצוע שמאפשר לנו להפוך אנשים ליפים יותר. לקחת את היכולות והכשרון שלנו ולהוציא אותם מהמספרה יפים יותר ומאושרים יותר מאיך שהם נכנסו אלינו. זו מתנה נפלאה" מסביר עמוס. "אני נהנה מכל רגע של עיצוב שיער, הגזירה, הכימיה, התאמת התספורת ללקוחה. כל אלה הם הדברים שמעצב שיער חייב לאהוב בכדי להצטיין במה שהוא עושה".

עמוס-זרד-2

עמוס זרד (שני משמאל) משמש כשופט בתחרות וולה טרנד ויז'ן ישראל 2017

עמוס זרד הוא חבר בגוורדיה הוותיקה והמוערכת של מעצבי השיער בישראל. בשנתיים האחרונות הוא מזוהה באופן מובהק עם המותג וולה פרופשיונל. "שני דברים משכו אותי להצטרף לוולה פרופשיונלס: הכלים שהמותג מעניק לנו, מעצבי השיער, בכדי ליצור את האמנות שלנו והאנשים שמרכיבים את המותג. מצאתי אנשים כמו עופר טורג'מן, איתי דומב המנכ"ל היוצא ועוד המון קולגות שאני מכיר שנים. יחד אנחנו מהווים קבוצה מאוד מלוכדת שחיה את האופנה יום יום ברמה הבינלאומית".

"אפילו שעמדתי על במות בכל העולם וראיתי את הטובים ביותר בלבל הגבוה ביותר בסמינרים בכל מקום שרק אפשר לחשוב עליו, אני עדיין לא שבע מהדבר הזה שנקרא עיצוב שיער." אומר זרד. "עם וולה פרופשיונלס, אני נשאר סקרן, לומד, מתחדש, נהנה מהמקצוע והכי חשוב – הלקוחות שלי מקבלות את הטוב ביותר שרק אפשר".

הטיפ של עמוס זרד לטיפוח השיער בחורף: מקובל לחשוב שחפיפה יום יומית היא מזיקה לשיער. במיוחד בחורף. האמת היא שהחפיפה היא דבר חשוב לאו דווקא לניקוי השיער אלא יותר לשמירה על בריאות הקרקפת. חשוב לשים לב לרמת השומניות של הקרקפת ובמידה שהיא אינה מאוזנת, להשתמש בתכשיר מאזן.

מספרת עמוס זרד, רח' דוד אלעזר 8, כפר סבא. טל: 09-7429145

עמוס-זרד-5

עמוס זרד עם מנכ"ל וולה מאור בן סבט ומנהל ההדרכה של וולה פרופשיונלס, עופר טורג'מן, בסלון אינטרנשיונל, לונדון 2017

עמוס-זרד-4

במספרה עם אחת הלקוחות, ספיר זינגבוים

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.