נצרת עילית על המפה: תכירו את מעצב השיער פיינאן חלייחל

קומפלקס היופי של מעצב השיער פיינאן חלייחל בנצרת עילית, +B, הוא אחד ממתחמי הביוטי הגדולים והמוקפדים שתוכלו למצוא בצפון. יחד עם רעייתו דריה, מנהל פיינאן כ-30 עובדים ובכל שעה שבה תכנסו למספרה, תראו שהיא שוקקת חיים.

את דרכו המקצועית בתחום עיצוב השיער החל פיינאן חלייחל כבר בגיל 15. כנער צעיר, מצא עניין רב בעיצוב שיער והיה מבלה כל דקה פנויה במספרה, "לעיתים אפילו על חשבון בית הספר" הוא מספר. הכשרון של פיינאן, יחד עם התשוקה שלו למקצוע, הובילו אותו בהמשך לעבוד במספרות מובילות באיזור כשכיר, לעבוד תקופה מסויימת בשיקגו וסופו של דבר גם לנקודה שבה החליט לפרוש כנפיים ולעוף. את המספרה הראשונה שלו פתח כבר בגיל 25 בנצרת עילית.

"קצב ההתרחבות של העסק היה מהיר מאוד" נזכר פיינאן בתחילת הדרך, "אולי אפילו מהר מדי. ממש מהצעדים הראשונים העסקתי עובדים וחוג הלקוחות גדל והתפתח, דבר שדירבן אותי לעבור בגיל 29 למספרה של 170 מ"ר שכללה גם קוסמטיקה, ציפורניים ושירותים נוספים. ניהול עסק אינו דבר של מה בכך ואני חייב את ההצלחה שלי ואת המקום שאני נמצא בו היום לשניים: לאשתי היקרה והמוכשרת דריה, שמרגע שהכרתי אותה והתחלנו לעבוד יחד, מצאנו איזון מושלם והעסק התבסס והתייצב. הגורם השני שהשפיע ועדיין משפיע על ההצלחה שלי הוא ללא ספק החיבור לוולה פרופשיונלס."

פיינאן-חלייחל-13

מעצב השיער פיינאן חלייחל כפיינליסט על במת הטרנד ויז'ן הישראלית עם הדוגמנית שלו.

פיינאן-חלייחל-1

טאצ' אחרון לפני שעולים לבמה. פיינאן חלייחל לוולה פרופשיונלס.

את וולה פרופשיונלס מכיר פיינאן כבר מגיל 15. "מבחינתי מדובר במקור בלתי פוסק להשראה. וולה פרופשיונלס הם החיבור של המקצוע לעולם האופנה הבינלאומי. זו משפחה שתומכת בנו כמעצבי שיער ואני כאחד, מרגיש את הנוכחות שלהם בכל מה שאני עושה בסלון. מהשתתפות בתחרויות שמאתגרות אותי כמעצב שיער, דרך השתלמויות לימודיות ועד חיבור למותגים בינלאומיים כמו סבסטיאן שבאים כל הזמן במגע עם כל מה שחדש ומתחדש באופנה." כשפיינאן מדבר על השתתפות בתחרויות, הוא וודאי מתכוון לוולה טרנד ויז'ן האחרונה, שבה התמודד ברמה הארצית ואף נבחר לפינליסט, אך בסופו של דבר עודד את חבריו בלונדון מהצד הצופה בתחרות.

אכן, שמה של מספרת +B בנצרת עילית, הולך לפניה והיא נחשבת לאחת מהמובילות הממותגות וולה פרופשיונלס. העיצוב בה ניכר בכל פרט ואין זה בכדי שחברת הריהוט האיטלקית מאלטי החליטה לצלם את המספרה הנוכחית של פיינאן כדוגמה לסלון מעוצב בצורה מושלמת. "מה שחשבו לי זה שבשורה התחתונה, מי שנהנות מכל העשייה המשותפת הזו, הן הלקוחות שלי, שמקבלות אותי נמרץ יותר, מעודכן יותר, מיומן יותר ומודע לכל חידוש וטרנד בענף, לפני כולם".

finan-פיינאן-חלייחל-וולה-1

מתמחה בכימיה, תספורות, תוספות שיער. עבודה נוספת של פיינאן חלייחל ממספרת +B נצרת עילית

finan-פיינאן-חלייחל-וולה-4

יום סטנדרטי במספרה (הצד השני, עמוס לא פחות בלקוחות לבניית ציפורניים)

finan-פיינאן-חלייחל-וולה-5

מצד אחד מספרה, מצד שניה מכון קוסמטיקה וציפורניים. דריה ופיינאן. +B

פיינאן-חלייחל-12

העבודה של פיינאן חלייחל שנבחרה כפיינליסטית לתחרות הטרנד ויז'ן בישראל 2017

 

הטיפ של פיינאן חלייחל לטיפוח השיער בחורף: השיער בתקופת החורף גדל לאט יותר. אם חשבת על שינוי בגוון השיער או אפילו על מהפך טוטאלי, זה בדיוק הזמן להתחיל איתו. שורשי השיער גדלים לאט יותר, יש פחות נזקי סביבה ושמש ולכן הצבע נשמר לתקופת זמן ארוכה בהרבה.

מספרת +B, רח' גלבוע 1, מתחם מול הרים, נצרת עילית. טל: 077-4324795

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.