מעצב השיער ליאור בן דוד – גלאם לונדוני במעלות

"אחרי שני עשורים מלאי חוויות במרכז, החלטתי לשוב לעיר שבה נולדתי ולהביא את הגלאם והזוהר גם לפריפריה" אומר מעצב השיער ליאור בן דוד, שהמספרה המעוצבת שלו במעלות תרשיחא היא אחת ההוכחות שהאופנה חיה ובועטת לא רק בתל-אביב.

לפני ארבע שנים, ארז ליאור בן דוד את החיים, הקריירה המפוארת והמשפחה שאיתו והעתיק את מרכז חייו מהמרכז, חזרה לעיר שבה נולד, מעלות תרשיחא. "זו החלטה לא פשוטה, שרבים הרימו גבה לגביה, אך כיום, ארבע שנים אחרי, עם מספרה משגשגת שמבחינתי היא מקור לגאווה לא רק כמעצב שיער, אלא כבן המקום, אני יודע שעשיתי את ההחלטה החשובה ביותר בחיי, דבר שהוא טוב לא רק למשפחה שלי, אלא גם לקריירה המקצועית שלי", אומר ליאור.

ליאור-בן-דוד-מעלות-4

ליאור בן דוד – מביא את האופנה והזוהר למעלות תרשיחא

"סלון ליאור, של ליאור בן דוד הוא פנינה של ממש בנוף של עיצוב השיער בישראל והוכחה לענף שלנו שהאופנה נוצרת לא רק במרכז הארץ, אלא בכל מקום שיש בו אנשים מוכשרים", אומר עופר טורג'מן, מנהל ההדרכה של וולה פרופשיונלס. "הרבה מעצבי שיער היו שמחים לחוות את ההצלחה שיש לליאור בן דוד, דווקא במעלות תרשיחא, מקום שחלק מהם לא ביקר בו מעולם. המספרה מעוצבת להפליא, הצוות עובד ללא הפסקה והלקוחות מקבלים שירות מאחד ממעצבי השיער המנוסים והכשרוניים ביותר שיש, שעמד על במות והדריך מעצבי שיער בארץ ובחו"ל".

ליאור-בן-דוד-מעלות-6

ליאור בן דוד בתחרות הטרנד ויז'ן הישראלית לשנת 2017

ליאור בן דוד חי ונושם עיצוב שיער מאז שהיה בן 15. כמו רבים ממעצבי השיער הגדולים, גם הוא נמשך למקצוע כבר בגיל צעיר וגם היום, בגיל 42, הוא מודה: "זו תשוקה אמיתית לעיצוב, זה חיידק שלא עוזב אותך לרגע ואתה לומד כל הזמן דברים חדשים ומתפתח ברמה האישית והמקצועית". כבר עשרים שנה שהוא צועד יחד עם וולה פרופשיונלס כאחד ממעצבי השיער המובילים של המותג. מדריך מעצבי שיער בסמינרים בארץ ובכיתות אמן כחלק ממערך ההדרכה של סבסטיאן גם באירועים המתקיימים בחו"ל. "היכולת לחוות את האופנה במוקדים הבינלאומיים של היצירה, ההיכרות הזו עם כל הטרנדים החדשים ממש בעת היווצרותם, נותנת לי את ההזדמנות להביא את אירופה למעלות תרשיחא. הלקוחות שלי נהנות מהעיצובים הכי חדשים שרצים בלונדון, מאופנת שיער שרואים בשבועות האופנה בפריז, מילאנו וניו-יורק וזה אולי אחד מהתבלינים הללו שעושים את המספרה מוצלחת כל כך. השילוב הזה עם וולה פרופשיונלס וסבסטיאן, מבחינתי הוא נפלא", אומר ליאור.

הטיפ של ליאור בן דוד לטיפוח השיער בחורף: השיער שלנו סובל במהלך תקופת הקיץ הארוכה של ישראל. דווקא בתקופת החורף, כדאי לתת לו את ההזדמנות להשתקם ולהבריא מהחשיפה הממושכת לשמש. נצלי את תקופת החורף כדי להיפטר מהקצוות המפוצלים, להזין את שיערך במסיכות משקמות ולאזן את עור הקרקפת, דבר שיחזק את השורש ויוסיף זוהר וברק לשיערך.

סלון ליאור בן דוד, רח' החרושת 2, מעלות תרשיחא. טל: 04-6465977

ליאור-בן-דוד-מעלות-8

ליאור בן דוד באחת ההשתלמויות בחו"ל (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)

ליאור-בן-דוד-מעלות-7

המספרה של ליאור בן דוד במעלות

ליאור-בן-דוד-מעלות-5

על הבמה עם אחת מהיצירות שלו (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)

ליאור-בן-דוד-מעלות-3

במספרה. תשוקה למקצוע עיצוב השיער. ליאור בן דוד (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)

ליאור-בן-דוד-מעלות-2

נהנה מכל רגע. מעצב השיער ליאור בן דוד (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)

ליאור-בן-דוד-מעלות

מתמחה בגזירות ובכימיה. סלון ליאור (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק)

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.