מעצבי שיער מתנדבים | איסוף תרומות שיער בבסיס הקריה בתל-אביב

חמושים במספריים ובהמון אנרגיות טובות של נתינה ועזרה לזולת, התייצבו הבוקר מעצבי השיער רובי כהן, ראובן דהרי ודני שילה, יחד עם אלי בן זיקרי מעמותת פלא, במספרה הצבאית בקרית הממשלה, למבצע איסוף תרומות שיער מחיילות הבסיס.

עמותת פלא, פאה לכל אישה של אלי בן זיקרי מסייעת לנשים המתמודדות עם מחלת הסרטן ואובדן שיער ראשן כתוצאה מטיפולים כימותרפיים. בן זיקרי המתנדב במספר בתי חולים ברחבי הארץ מסייע לחולות בהתאמת פאה אישית, שירות הנעשה בהתנדבות וללא תמורה. לצרוך הכנת הפאות, מתבצעים מדי פעם ברחבי הארץ ימי התרמה מאורגנים כגון יום תרומות שיער בבית הספר למפקדות, שהתקיים לא מזמן.

הפעם, התקיים יום איסוף התרומות בבסיס הקריה בתל-אביב. יחד עם אלי בן זיקרי הגיעו לסייע מעצב השיער רובי כהן מראשון לציון, מעצב השיער ראובן דהרי מכפר סבא ומעצב השיער דני שילה למספרת יריב גולן בפתח תקוה. החיילות שעודכנו מראש על איסוף הצמות, התייצבו במספרה הצבאית, תרמו כ-30 ס"מ של שיער וזכו לתספורת מעוצבת חינם מידיהם של מעצבי השיער המתנדבים. במהלך היום הצליחו המתנדבים לאסוף כ-30 צמות, שישמשו בהמשך את הפאניות של עמותת פלא בהכנת פאות לנשים הזקוקות להן.

תרומת-שיער-עמותת-פלא-12

מימין לשמאל: מעצבי השיער דני שילה, ראובן דהרי ורובי כהן עם החיילות

"כשאתה כל השבוע מעצב שיער בתשלום, ואז ביום חופש שלך אתה גוזר שיער בהתנדבות, כחלק מעמותה, שכל מטרתה היא לעזור לנשים חולות סרטן, אתה מבין שמה שאתה עושה אולי גוזל ממך זמן ואנרגיות, אבל בהחלט ממלא לך את הנשמה בטוב" אומר מעצב השיער רובי כהן.
"תקראו לי קלישאתי, אבל הזכות הכי גדולה שיש זה לתת והיום התברכתי בזכות הזו" אומר מעצב השיער ראובן דהרי. "אני רוצה להודות לעמותת פלא, לאלי בן זיקרי ולחיילות המדהימות, שביחד גרמו לנתינה הזו לרקום עור וגידים. קשה לי לתאר את ההרגשה הזו שמעבר לסיפוק העצמי של עיצוב השיער, ההרגשה של הערך המוסף שבו זכיתי היום. ההרגשה הזו ממכרת ואני רוצה לשתף אתכן: RD hairstyling תשתף פעולה עם עמותת פלא באיסוף תרומות שיער להכנת פיאות לחולי הסרטן. אז אם מתחשק לכן שינוי, ובא לכן לתת, אני מזמין אתכן להגיע אלינו".
תרומת-שיער-עמותת-פלא-8

חלק מתרומות השיער שנאספו בבסיס הקריה. ישמשו להכנת פאות לחולי סרטן.

מעוניינים גם אתם להתנדב? רוצים לארגן יום תרומות שיער אצלכם בבסיס או בבית הספר? יש לכם רעיון איך אפשר לעשות טוב לאנשים נוספים? צרו קשר עם מגזין לה ז'ורנל ואנחנו ננסה לחבר אתכם לגופים הנכונים כדי להפוך מחשבה למציאות. בינתיים, אם אהבתם: שתפו!
תרומת-שיער-עמותת-פלא-10

מעצב השיער ראובן דהרי ואחת מהחיילות התורמות.

תרומת-שיער-עמותת-פלא-9

הרגשת סיפוק. חיילת תורמת שיער לעמותת פ.ל.א

תרומת-שיער-עמותת-פלא-2

רובי כהן מרביץ בסלפיז

תרומת-שיער-עמותת-פלא-3

לחייך למצלמה… תרומת שיער בבסיס הקריה לעמותת פ.ל.א

תרומת-שיער-עמותת-פלא-4

פעמיים רובי.

תרומת-שיער-עמותת-פלא-5

מייסד עמותת פלא, עלי בן זיקרי עם מעצבי השיער המתנדבים וחיילות בסיס הקריה.

תרומת-שיער-עמותת-פלא-6

דני שילה עסוק בתספורת, רובי כהן מצלם וראובן דהרי מדגמן.

תרומת-שיער-עמותת-פלא-7

תמונה אחרונה ודי. עד הפעם הבאה. תרומת שיער לעמותת פלא.

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.