וולה פרופשיונלס מחזירה את מעצבי השיער הישראלים לקדמת הבמה הבינלאומית

אחרי שבשנים האחרונות נרשמה נציגות ישראלית דלה בתחרות הבינלאומית של מותג השיער העולמי, על במת ה-TrendVision 2017 באוקטובר הקרוב יעמדו השנה שני נציגים ישראלים. בחירת הזוכים שישתתפו בתחרות הבינלאומית בלונדון נערכה באירוע מרשים שהתקיים בתל-אביב בשבוע שעבר.

אחת המשימות שלקח על עצמו מנכ"ל וולה, איתי דומב, עם כניסתו לתפקיד לפני כשלוש שנים, היתה להחזיר את מעצבי השיער הישראלים לקדמת הבמה הבינלאומית. למותג וולה פרופשיונלס פלטפורמה נהדרת להשתתפות נציגים מקומיים בתחרות בינלאומית: אירוע הטרנד ויז'ן. תחרות עיצוב שיער שנתית שבה מתמודדים נציגים ממדינות שונות, בקטגוריות מוגדרות מראש, כאשר בכל מדינה נערך אירוע מקדים, מעין "קדם אירווויזיון" אם תרצו, שבו מתמודדים פיינליסטים על הכרטיס לייצוג המדינה בתחרות.

בשבוע שעבר, אפשר לומר שמשימה זו הושלמה. מעצבי השיער דביר אטיאס מבית שמש ומעצב השיער דודו אדרי מעכו קטפו את המקומות הראשונים בשתי קטגוריות שבהן יהיה השנה ייצוג ישראלי בתחרות, קולור ויז'ן וקריאייטיב ויז'ן.

וולה-wella-trendvision31

מימין למשאל: דביר אטיאס, מנכ"ל וולה איתי דומב, דודו אדרי והעבודות הזוכות. צילום: יח"צ

וולה-wella-trendvision32

דודו אדרי. מקום ראשון בקולור ויז'ן.

וולה-wella-trendvision34

דביר אטיאס, מקום ראשון בקריאייטיב ויז'ן.

 

לאחר שבתחילת חודש יולי נערך הסינון הראשוני מבין עשרות מעצבי השיער של וולה שהגישו מועמדות להשתתף בתחרות הישראלית, נבחרו 12 פיינליסטים, שישה מתמודדים בכל קטגוריה. המתמודדים השתתפו באירוע הבחירה שנערך בתל-אביב, באולם "שבע" ובמהלכו יכלו 300 מעצבי השיער המוזמנים לראות את מעצבי השיער המתמודדים בהכנות הסופיות של הדוגמניות שלהן לפני עלייתן לבמה לשלב הבחירה הסופי.

צוות השופטים הורכב משישה: מעצב השיער עמוס זרד, הסטייליסטית טל שירי, מעצב השיער אורן אור ביטון, מעצב השיער אמיר אליהו, אהובית רבי-גולן עורכת טיפוח ואופנה במגזין גו סטייל ומעצב השיער אביגדור ליכטנשטיין. במהלך האירוע, ריגש מנכ"ל וולה את הקהל כשהעניק אות הוקרה על מפעל חיים לאביגדור ליכטנשטיין. את האירוע הנחה אמן החושים ליאור סושרד שגם ריתק את הקהל בהופעה מדהימה ובלתי נתפסת.

וולה-wella-trendvision23

טל ברק, מבעלי חברת דנשר, מברך את אביגדור ליכטנשטיין על קבלת אות הוקרה על מפעל חיים מטעם וולה פרופשיונלס.

וולה-wella-trendvision-17-8

ליאור סושרד משגע את הקהל. טרנד ויז'ן ישראל 2017

ברגע שסיימו המתמודדים להכין את הדוגמניות, הם הוזמצנו לעלות על הבמה, בזה אחר זה, יחד עם המודליסטיות שלהם, להתרשמות הקהל ולתצוגת מסלול אחרונה שבה העניקו השופטים ניקוד לפי הסטנדרט המקובל בתחרויות טרנד ויז'ן ארציות. יש לציין כי הקמה שהציגו המתמודדים היתה גבוהה וניכר כי הושקעה מחשבה רבה בתיכנון ובביצוע לרבות השקעה מדוקדקת בסטיילינג של הדוגמניות, שמהווה גם הוא מרכיב בטוטאל לוק.

בקטגורית קולור ויז'ן התמודדו מעצבי השיער: שמעון אדרי ואחיו דודו אדרי מעכו שהתמודדו ראש בראש זה מול זה, אמיר לגזיאל מראשון לציון, יוסי מרגי מעכו, בלהה בן הרוש מחיפה (הנציגה הנשית היחידה בתחרות השנה), וקורן אריכא מרמת גן.

בקטגורית קריאייטיב ויז'ן התמודדו מעצבי השיער: דודי בן הרוש מחיפה (בעלה של בלהה בן הרוש שהתמודדה בקטגורית קולור ויז'ן), ליאור בן דוד ממעלות תרשיחא, פיינאן חלייחל ממספרת +B בנצרת עילית, יהודה דבוש מתל-אביב, דביר אטיאס מבית שמש וגבי דנהירש מרמת גן.

וולה-wella-trendvision33

צוות השופטים המכובד. טרנד ויז'ן ישראל 2017

לאחר חישוב ושיכלול קולות השופטים, ללא התערבות של צוות וולה פרופשיונלס, נמסרו מעטפות הזוכים למנחה שהזמין לבמה את מנהל שהדרכה עופר טורג'מן, מנהלת השיווק סופי ברנזון ומנכ"ל וולה איתי דומב שהקריאו בזה אחר זה את שמות הזוכים במקומות השלישי, השני ובראשון.

במקום הראשון (גולד) בקטגורית קולור ויז'ן זכה מעצב השיער דודו אדרי, שיצעד על הבמה בלונדון. לצידו, במשלחת הישראלית באוקטובר, מעצב השיער דביר אטיאס שזכה במקום הראשון בקטגורית קריאייטיב ויז'ן וייצג את ישראל בתחרות הקרובה. גם המקומות השני והשלישי (סילבר וברונז) לא מקופחים: מלבד הזכיה במקום מכובד בתחרות, העניקה וולה פרופשיונלס לזוכים במקום השני 2000 ש"ח למימוש ברכישת סמינר של וידאל ששון וכתבת תדמית במגזין נשים. הזוכים במקום השלישי יהנו מסדנא אישית לזוכה ולצוות המספרה עם מנהל ההדרכה של וולה פרופשיונלס, עופר טורג'מן ויח"צ בעיתונות המקומית.

רשימת הזוכים המלאה: בקטגוריית קולור ויז׳ן –  גולד: דודו אדרי ממספרת דודו ושמעון אדרי, סילבר: שמעון אדרי ממספרת דודו ושמעון אדרי, ברונז: אמיר לגזיאל ממספרת אמיר לגזיאל. בקטגוריית קריאייטיב ויז׳ן – גולד: דביר אטיאס ממספרת דביר אטיאס, סילבר: דודי בן הרוש ממספרת דודי בן הרוש, ברונז: ליאור בן דוד ממספרת סלון ליאור.

דודי-בן-הרוש-וולה

דודי בן הרוש ממספרת דודי בן הרוש, חיפה.

פיינאן-וולה

פיינאן חלייחל ממספרת +B, נצרת עילית.

וולה-wella-trendvision-17-1

שמעון אדרי ממספרת דודו ושמעון אדרי, עכו.

וולה-wella-trendvision-17-2

בלהה בן הרוש ממספרת דודי בן הרוש, חיפה.

וולה-wella-trendvision-17-6

ליאור בן דוד מסלון ליאור, מעלות תרשיחא.

וולה-wella-trendvision-17-9

יוסי מרגי ממספרת Y & M, עכו.

וולה-wella-trendvision17-b

קורן אריכא ממספרת קורן אריכא מעצב שיער, רמת גן.

וולה-wella-trendvision26

אמיר לגזיאל ממספרת אמיר לגזיאל, ראשון לציון.

וולה-wella-trendvision24

דבי דנהירש ממספרת גבי דנהירש, רמת גן.

וולה-wella-trendvision27

יהודה דבוש ממספרת יהודה דבוש, תל-אביב.                  

וולה-wella-trendvision-1711

וולה-wella-trendvision-17-5

 

 

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.