ביוטופ פרופשיונל בתערוכת קוסמופרוף צפון אמריקה 2017

כמדי שנה, הציגה גם הפעם חברת ביוטופ פרופשיונל הישראלית בתערוכה המקצועית הבינלאומית המובילה של תעשיית היופי שהתקיימה בלאס וגאס, קליפורניה.

נציגות מרשימה לחברה הישראלית, באחת התערוכות המובילות בעולם בתחום היופי המקצועי, קוסמופרוף צפון אמריקה. ביוטופ פרופשיונל, מותג מבית ג'י וי קוסמטיקס, שנוסדה בשנת 2006 על-ידי ליאת ויהודה לוי. החברה השתתפה בתערוכה, זו הפעם השישית, בביתן גדול ומעוצב שבאמצעותו חשפו אנשי החברה את מוצרי השיער המקצועיים של ביוטופ לקהל המבקרים בתערוכה, עשרות אלפי מקברים מהעולם כולו, רובם ככולם, מקצוענים בתעשיית היופי.

ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-4

יהודה לוי ואריק סבג בתערוכת קוסמופרוף לאס וגאס 2017

כמדי שנה, חברת ביוטופ פרופשיונל מציגה בביתן גדול ומעוצב את מוצרי השיער המקצועיים לאלפי אנשי עסקים בתחום ולמקצוענים של תעשיית היופי.

ביוטופ הציגה את סדרות המוצרים המובילות שלה לשיער: סדרת קינואה, סדרת קרטין וסדרת הפרימיום של ביוטופ – זהב 24K. צוות ביוטופ לקוסמופרוף לאס וגאס כלל את מנכ"ל החברה, יהודה לוי, הסמנכ"ל אריק סבג, נציג החברה והמדריך הרשמי שלה במרכז ודרום אמריקה, פאולו ג'ובאני ויחד איתם כל צוות הפיתוח והשיווק של החברה.

תערוכת קוסמופרוף צפון אמריקה היוותה גם הזדמנות להנהלת ביוטופ לקיים מפגש מפיצים: ביומה הראשון של התערוכה קיימו נציגי החברה בביתן הרמת כוסית חגיגית למפיצים הבינלאומיים ולאנשי מטה ביוטופ בחו"ל. בהמשך, קיימה ביוטופ פרופשיונל אירוע חגיגי למפיצי החברה מכל העולם וחגגה יחד איתם את המפגש באוכל מעולה ואלכוהול משובח.

ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-5

מפגש למפיצי ביוטופ בלאס וגאס

מותג מוצרי השיער ביוטופ פרופשיונל מציע מגוון מוצרי טיפוח מקצועיים, המיועדים לכל סוגי השיער. המוצרים הישראלים זוכים להצלחה בעולם ובמרכז ודרום אמריקה בפרט. לא מזמן קיימו מנכ"ל החברה והסמנכ"ל השקת מוצרי ביוטופ באמריקה הלטינית. סדרות השיער  שהושקו היו סדרת הקינואה, המכילה אבקת קינואה וקומפלקס שמנים עשיר לשיער יבש, סדרת הקרטין המכילה קרטין צמחי פעיל לשיקום שיער יבש ועבה שעבר טיפולים כימיים. יחד איתה הושקה גם סדרת הזהב, סדרה המבוססת על שני מרכיבים עיקריים של זהב קולודיאלי פעיל, שתפקידו להמריץ את צמיחת השיער, ולחזק את השורש ואת אלסטיות השערה. הסדרה השלישית שהושקה:  סדרת 24 קארט המבוססת על אבקת זהב 24 קראט המצפה את השערה ומעניקה ברק יוצא דופן.

"מוצרי ביוטופ פרופשיונל משווקים כיום בכ-25 מדינות בעולם ובמעל ל- 2500 מספרות בישראל" מספר לנו יהודה לוי, מנכ"ל ומייסד החברה. "אנו גאים בכך שהמוצרים כולם מיוצרים בישראל, כחול לבן, נושאים את אישור משרד הבריאות הישראלי, מבוססים על מרכיבים טבעיים וידידותיים לסביבה ואף עומדים בתווי התקן המחמירים בעולם. סדרות המוצרים של ביוטופ פותחו לאחר מחקרים מעמיקים ורבים כאשר המטרה שלנו היא להביא ללקוחה הסופית ולמעצבי השיער את מיטב החידושים האחרונים בתחום השיער תוך שימש דגש על איכות, בטיחות וקלות המשתמש".

ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-8

לחיים. ביוטופ בקוסמופרוף.

ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-9 ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-1 ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-2 ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-3   ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-6 ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-7

ביוטופ-biotop-קוסמופרוף-0

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.