המספרה של שחר קרובי | מספרת נשים וברבריה קליפורנית ביקנעם

למרות שהאינסטגרם של שחר קרובי נראה כמו אינסטוש של סוכנות דוגמנות מובילה, עם עשרות לקוחות יפהפיות מצולמות בשיער מתוקתק לפי מיטב הטרנדים, כשתכנסו למספרה של שחר קרובי ביקנעם תגלו שהלקוחות הגברים אינם מקופחים.

לפני ארבעה חודשים בערך, התרחבה מספרת קרוביס, גם מבחינת השטח וגם מבחינת כח האדם. המספרה הממוקמת בכניסה לקאנטרי ביקנעם, מעניקה שירות גם לנשים מכל הארץ וגם לגברים המגיעים יותר ויותר למספרה ומבקשים טיפוח לשיער הראש והזקן.

ואין מה להוסיף… @barzomer

A post shared by shahar karubi ✂ 🎨 (@karubis) on

חיזוק משמעותי שהצטרף לצוות קרובי'ס הוא מעצב השיער אסף עמר, שמנהל את מחלקת תספורות הגברים. מלבד שחר ואסף, ניתן למצוא בעמדות העבודה גם את מוניק, עידית, משי ויחיאל ובעמדת הקבלה את חולי. "חוג הלקוחות שלנו גדל ויש יותר ויותר לקוחות שמגיעים למספרה" מסביר שחר קרובי "כך שהחלטתי להגדיל את המספרה, להוסיף עמדות עבודה ולצרף לצוות עוד מעצבי שיער מעולים שיתנו מענה לביקוש מצד הלקוחות לתספורות וצבע לנשים וגם לתספורות גברים".

שחר-קרובי-קרוביס-מספרה14

קרובי בפעולה

שחר-קרובי-קרוביס-מספרה9

אפילו כוס הקפה ממותגת. קרוביס

העיצוב במספרה הוא בקו מאוד ייחודי וניכרת בו היד של קרובי: לצד מוצרי הטיפוח והצבעים של וולה פרופשיונלס שאיתם מזוהה המספרה, סטנד מוצרי Nioxin מוצרים של Label.m ו- OLAPLEX, הקירות מעוטרים בפריטים שמצד אחד מזכירים ברבריה בחוף של וניס ביץ' בקליפורניה ומצד שני המון סטייל נשי וטרנדים של צבע ואופנה שמשתקפים בתמונות הקולקציה האחרונה של קרוביס, הממסוגרת על הקיר.

"המספרה הזו היא מקום שאליו מגיעים לקוחות וחברים וניסיתי לתת בה הרגשה של בית" אומר שחר קרובי. "מאחורי כל פריט ופריט שתלוי על הקיר, כל תמונה וכל אביזר, יש סיפור. יחד – כולם מרכיבים את הסיפור של Karubi's".

שחר-קרובי-קרוביס-מספרה4

דואגים גם לפריזורה של הגברים. מספרת קרוביס

שחר-קרובי-קרוביס-מספרה12

השיק של מוניק. Karubi's

הגוונים של מור ❤ Hair by MONIK for karubis

A post shared by shahar karubi ✂ 🎨 (@karubis) on

A smile , the only thing we're looking for … ADI 😁

A post shared by shahar karubi ✂ 🎨 (@karubis) on

שחר-קרובי-קרוביס-מספרה16 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה15 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה13 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה11 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה10 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה8 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה7 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה6 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה5 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה3 שחר-קרובי-קרוביס-מספרה2

שחר-קרובי-מעצב-שיער-3-

שחר קרובי

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.