סמארטבונד | התשובה של לוריאל לאולפלקס?

האם סמארטבונד של לוריאל פרופסיונל יהווה את התשובה הצרפתית לאולפלקס? בלוריאל פרופסיונל מציגים את המוצר החדש בהתלהבות רבה והתוצאות ללא ספק כובשות את ליבם של השגרירים ומעצבי שיער רבים ברחבי העולם כולו.

L'OREAL PROFESSIONNEL, מותג השיער המקצועי המוביל מציג את SmartBond טיפול חדש המחזק את הקשרים הכימיים של השערה. "SmartBond הוא המגן האולטימטיבי לשיער בזמן שהשיער עובר תהליכים כימיים כגון צבע, החלקה, גוונים וכדומה" מסבירים לנו בלוריאל פרופסיונל ישראל.

SmartBond-סמארטבונד-לוריאל1

סמרטבונד – מחזקת את הקשרים הכימים בשיער

מה זה סמארטבונד?

"סמרטבונד" מהווה פתרון לנשים שעדיין מהססות אם לצבוע את שיערן ולכאלו שאוהבות לשנות את צבע שיערן בהתאם למגמות האופנה. "סמרטבונד" מגן על הקשרים הכימיים בשערה ומחזק אותם בזמן שהשיער עובר תהליך כימי. שיטת העבודה של סמרטבונד בנויה משלושה שלבים – שני השלבים הראשונים לשימוש במספרה והשלישי להמשך טיפול בבית. "סמרטבונד קל מאוד לשימוש ועובד בסינרגיה עם כל צבעי השיער והמוצרים של לוריאל פרופסיונל" מסבירים במחלקת ההדרכה של לוריאל ומוסיפים: "השימוש בסמרטבונד משדרג את מראה השיער ומעניק הגנה ורכות כפי שמעולם לא הורגשה בשיער".

לצורך הפיתוח גייסו בלוריאל 12 מומחי צבע בעלי שם עולמי

"סמארטבונד מותאם אישית לאנשי מקצוע ונוצר בשיתוף פעולה עם המומחים לצבע הטובים בעולם. הוא מיועד לכל אותן נשים החוששות לצבוע את שיערן מחשש לפגיעה בשיער. למענן, פיתחו בלוריאל פרופסיונל את הסמרטבונד – שילוב בין חומצה חדשה וסרמיד. הפורמולה מגנה על כל הקשרים הכימיים בשערה ומחזקת אותם במהלך השירותים הטכניים והכימיים במספרה (צבע, גוונים, הבהרה, החלקה).

על מנת ליצור את סמרטבונד, לוריאל פרופסיונל גייסה 12 מומחי צבע בעלי שם עולמי כבר בשלב המוקדם של פיתוח המוצר. נתון חשוב במיוחד הוא שהסמרטבונד מותאם לחלוטין לשגרת העבודה של צביעת השיער – אין שינוי במרקם, אין צורך להגדיל את כמות החומר המחמצן והכי חשוב – השימוש בסמרטבונד אינו דורש תהליך ארוך יותר במספרה.

SmartBond-סמארטבונד-לוריאל2

12 מומחי צבע גויסו לתהליך הפיתוח – סמרטבונד של לוריאל פרופסיונל

איך עובד סמארטבונד בפועל?

השיטה של סמרטבונד מורכבת מ-3 שלבים – שני השלבים הראשונים במספרה והשלישי להמשך טיפול בבית. בראש ובראשונה מעצב השיער צריך לכלול את התוסף במהלך החמצון או הצביעה על מנת להשיג את התוצאה המגנה על הקשרים הכימיים בשיער וחיזוקם. לאחר שטיפת השיער מעצב השיער מורח את הטרום שמפו המקצועי על כל השיער מהשורשים ועד הקצוות ושוטף לאחר 10 דקות.

על מנת להאריך את אפקט התוצאות של הסמרטבונד, מומלץ להמשיך ולתחזק בבית על ידי שימוש במוצר השלישי של  סמרטבונד, המיועד לשימוש ביתי כל 3 חפיפות. "המוצר קל לשימוש והתוצאות מדהימות ומהירות" מדווחים שגרירי לוריאל שכבר התנסו במוצר.

SmartBond-סמרטבונד-לוריאל

שלושה שלבים של טיפול, שניים במספרה והשלישי בבית – סמרטבונד.

Smart-Bond_סמרטבונד-1

תוצאות שמגנות על השיער – שרלוט פרי ללוריאל פרופסיונל מציגה שיער שעבר טיפול על-ידי סמרטבונד.

Smart-Bond_סמרטבונד-13

smartbond

SmartBond-סמארטבונד-לוריאל6

סמרטבונד של לוריאל – כבר לא צריך לחשוש לצבוע את השיער.

SmartBond-סמארטבונד-לוריאל7

סמרטבונד – להגיע לכל תוצאה שרוצים מבלי לחשוש מפגיעה בשיער – תמונה מתוך גלריית העבודות באתר לוריאל פרופסיונל.

SmartBond-סמארטבונד-לוריאל9

סמרטבונד של לוריאל פרופסיונל – שילוב בין חומצה חדשה וסרמיד

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.