שירותי שיער יחודיים ברשת Heads רשת המספרות הירוקות

רשת מספרות Heads מציעה ללקוחותיה מגוון שירותי שיער המוגדרים כ"שירותים ירוקים" לצד שירותים ייחודיים נוספים, החל מביו סלסול, צבע ללא אמוניה, טיפול בשיער פגום וטיפולי שיער בהתאמה אישית.

"רשת מספרות Heads, המונה שמונה סניפים בפריסה ארצית, מנוהלת על ידי מעצבי שיער מנוסים, בעלי תארים בינלאומיים, אותם קיבלו במסגרת תחרויות רבות בהן השתתפו" מסביר מנהל הרשת, יבגני שנול. "מומחי הרשת הם בעלי ידע רב ומדריכים לעיצוב שיער ומגמות אופנה עם הכרה בינלאומית. רשת מספרות Heads מציעה מגמות עדכניות בעיצוב שיער, טיפולים ייחודיים וטיפוח יופי בהתאמה אישית המעניקים מראה מושלם ובריא לאורך זמן. אנחנו מזמינים את הלקוחות שלנו לחלוק איתנו חוויה חדשה באיכות, שירות ודאגה לשיער ולגלות עולם חדש של חוויה ומקצועיות".

מגמה עולה בדרישה לשירותי שיער ירוקים

העולם המודרני ופיתוח טכנולוגיות הביאו אלינו מגוון רחב של כימיקלים וחומרים סינטטיים שהחליפו את הרכיבים הטבעיים הידועים במזון, בדים, קוסמטיקה וכל דבר סביבנו. חלקם מזיקים גם לנו, גם מזהמי סביבה ואינם מתכלים בטבע. לכן רבים מאיתנו היום חוזרים למודעות ירוקה. המקורות הטבעיים מלאים באנרגיות ובבריאות: המודעות בקרב הציבור כולו מגבירה גם אצלנו את הרצון לשמירה על כדור הארץ ומגדילה את הביקוש למוצרים וטיפולים ירוקים. ברשת מספרות Heads זיהו את המגמה הזו וכיום מבטיחים כי הם משתמשים ברכיבים יותר בריאים לשיער.

"היות ומומחי רשת Heads מפתחים מגמות של עתיד באופנה ובבריאות שיערנו, מתעדכנים בטכנולוגיות חדישות ומעבירים ידע בהדרכות רבות בתחום למעצבי שיער בארץ ובחו”ל, מעצבי השיער שלנו עומדים בחזית החידושים וההתפתחויות הטכנולוגיות" מסביר מנהל הרשת. "הרשת הינה היחידה בארץ שדוגלת בחשיבה ירוקה תוך שמירה על הסטנדרטים והאיכות הבלתי מתפשרים אותם היא מעניקה ללקוחותיה.רק ברשת Heads תוכל הלקוחה למצוא טיפולים חדשניים ומתקדמים לשיער שחוסכים ממנו כימיקלים מיותרים".

צבע על בסיס טבעי – אידיאלי לבעיות אלרגיה

"מדובר בצבעי שיער ידידותיים ובריאים יותר לשיער ולקרקפת בגוונים עשירים היוצרים תוצאות באיכות מושלמת. ברשת מספרות Heads מתבססים על פורמולות צבע חדישות בעלות מרכיבים טבעיים. צבע היפואלרגני על בסיס טבעי – ללא חמצן, ללא אמוניה וללא PPD. עד 100% כיסוי שיער שיבה. צבע שיער ללא אמוניה מונע את גירוי הקרקפת ומיועד במיוחד לבעלות רגישות ואלרגיות בעור."

heads-salons-076

Hair by Heads Salons & Academy

תספורת טיפולית במספריים חמות

תספורת טיפולית במספריים חמות מומלצת במיוחד לבעלות שיער דק וצבוע, וכמו כן עבור אלו שהחליטו להאריך את שיערן. "לשיער פגום מאוד מתהליכים של צביעות והחלקות, מספריים חמות הינן גאולה" מסביר מעצב השיער מיטש סולימנוב מסניף Heads ראשון לציון. "כמו כן תספורת במספריים חמות מאוד מומלצת לנשים בהריון. בתספורת סדירה במספריים חמות השיער מתארך במהירות הקשרים נעלמים, השיער מקבל ברק ויופי".

איך עובדת תספורת במספריים חמות?

לפי סוג השיער, בעזרת מחשב חכם נקבעת טמפרטורת המספריים. הקצוות המפוצלים עוברים תהליך הלחמה ואטימה. כתוצאה – השיער לא נשבר, נראה מבריק ובריא. השיער אינו מושפע מנזקי הסביבה החיצונית. בעת החפיפה כלור ומלחים מהמים אינם חודרים אל תוך השיערה, היסודות החיוניים נשמרים בסיב, משפרים וממלאים את השיערה. "מדובר בפתרון מעולה לקצוות מפוצלים ולאלו שהחליטו להאריך את שיערן" מוסיף סולימנוב.

טיפול ושיקום לשיער יבש ופגום

לתיקון וטיפוח שיער פגום וניזוק מציעה רשת מספרות Heads מגוון טיפולים חדשניים בהתאמה אישית. "השיטה ייחודית של רשת מספרות Heads, שפותחה לתיקון וטיפוח שיער פגום, מוסיפה זוהר, רכות וגמישות לשיער בעזרת רכיבים פעילים" אומר מעצב השיער אור חן, מנהל סניף Heads בתל-מונד. "הטיפול האינטנסיבי עוטף את השיער וממלא אותו בנאנו מולקולות של חלבון קראטין וחומצות אמינו. בכך הוא מחדש מרקם שיער, מוסיף גמישות, מונע פיצול ושבריריות. העבודה מתבצעת עם נוסחאות ייחודיות לשמירת צבע השיער. בהתאמת טיפול אישי ניתן לעבות את השיער ולחזקו או לרכך, להזין ולהוריד חספוס. הטיפולים הם  ללא פורמלין ואינם מחליקים את השיער".

heads-salons-078

החלקת שיער טבעית ללא פורמלין. רשת מספרות Heads

החלקה ירוקה על בסיס טבעי STRAIGHT & SHINE

גם בתחום החלקות השיער יש לרשת מספרות Heads פתרון ששומר על בריאות הלקוחה ומעצב השיער: החלקת שיער מהפכנית, ללא פורמלין, על בסיס חומרים טבעיים. "ברשת מספרות Heads אנחנו מציעים ללקוחות שלנו החלקת שיער ביו-ירוקה, המבוססת על חומרים טבעיים" מפרט מעצב השיער אלעד קליין מסניף Heads בירושלים. "הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת קביעת רמת ההחלקה של השיער מחלק טבעי עד חלק יפני. ההחלקה הירוקה מתאימה לכל סוגי השיער ומבוצעת לאחר איבחון מדוייק. היא מעניקה לשיער מראה טבעי, חלק ומלא ברק. שומרת על מרקם וגמישות השיער ומעניקה לו תנועה טבעית. אינה מזיקה לשיער: ללא פורמלין או חומרים כימיים מזיקים אחרים".

טיפול למינציה לשיער לציפוי, עיבוי ובניית שיער מחדש

טיפול למינציה לשיער הינו טיפול ב- Vita lamination המונע יובש ושבריריות של השיער. "הטיפול אפקטיבי לשיקום והזנת השיער, מגביר גמישות וברק, מחזק שיער, נותן הגנה ומוריד חספוס ושמירה על צבע השיער" מפרט את יתרונות טיפול הלמינציה מעצב השיער מרק ליבשיץ מסניף Heads בחדרה. "זו אינה החלקה או טיפול קרטין! מדובר בפיתוח חדשני ובלעדי של מעבדות ד”ר סורבי באמצעותו ניתן לעבות ולהגמיש שיער דק וחלש. בעזרת עיבוד תרמי מתרחשת החדרה וחיבור של חלבונים וחומצות אמינו לסדקים בתוך השערה. שמנים טיפוליים מזינים, משפרים גמישות ויוצרים שכבת ציפוי ששומרת על צבע. טיפול מתמיד ב- Vita lamination מגביר את השמירה על שיער בריא ומטופח ונשמר למספר חודשים". לשימור האפקט לאחר הטיפול ממליץ מרק ליבשיץ לחזק את הטיפול בבית עם מסכות ושמפו על בסיס קרטין ללא מלחים, בשילוב של Pure Keratin Complex המותאם לשיער במיוחד, מסדרת Dr. Sorbie.

צביעת שיער ב-8 דקות בלבד

אחד השירותיים הייחודיים שמציעה רשת Heads הוא צבע שיער בשמונה דקות בלבד. "מדובר בטיפוח והגנה ייחודית לשיער ולקרקפת וזירוז תהליך הצביעה" מסביר דודו קליין מסניף Heads בירושלים. "Bio Vitam-in color הוא תוסף שמנים טבעיים וויטמינים מזרזי צביעה עם הגנה ותוצאה איכותית המתקבלת תוך שמונה דקות. קיצור של זמן ההמתנה משפיע בצורה טובה על שמירת איכות השיער. יתרונות נוספים: מבוסס על קומפלקס של שמנים וויטמינים מהטבע. מגביר את עמידות הצבע. משפר באופן משמעותי את איכות השיער הצבוע. מעולה לשיער לבן וגווני בלונד בהיר". גם כאן מדובר על פיתוח של מעבדות ד"ר סורבי וטיפול שהוא ייחודי לרשת מספרות Heads.

ביו ריקלסינג BIO RELAXING   

ביו-רילקסינג הינה שיטה ייחודית המאפשרת לשנות כל שיער מתולתל, נפוח ומקורזל לשיער גלי, יפה ונוח לעיצוב. ביו רילקסינג מבוסס על רכיבים טבעיים, אינו פוגע בשיער, מעניק גמישות וברק לשיער מרדני. מותאם במיוחד לשיער מתולתל, נפוח ומקורזל.מוריד נפח לטווח ארוך. ללא פורמלין וחומרים אגרסיביים.

ביו סלסול (WOLUME & TEXTURE)

סלסול בשיטה חדשה ומהפכנית המבוססת על חומרים ידידותיים, ללא חומצה טיאגליקולית. מומחי הרשת ממליצים על שיטת הביו-סלסול שתאפשר לך לקבל את כל סוגי התלתלים והגלים ללא פגיעה בשיער. הפעולה תעניק לשיערך תנועה ונפח הרצוי בהתחשב במגמות האופנה העדכניות. מותאם גם לשיער יבש, דק ומובהר. מאפשר בנייה של כל סוג וצורת תלתל השיער, פתוח או סגור, גדול או קטן. לא מייבש ולא פוגע בשיער. מוסיף נפח ותנועה טבעית. פתרון אידיאלי לעיצוב שיער בבית. מבוסס על חומרים ידידותיים לשיער. ללא פורמלין, ללא חומצה טיאגליקולית וחומרים אגרסיביים אחרים.

heads-salons-072

ביו סלסול. טיפול ייחודי לרשת מספרות Heads

תוספות שיער ברשת מספרות Heads

כשמדובר בתוספות שיער, לרשת מספרות Heads המון ניסיון וידע בתחום. מי שמוביל את הנושא ברשת הוא מעצב השיער יגאל חסיד מסניף Heads בנתניה. "הסוד הוא באיבחון הנכון של השיער והתאמת השיטה הנכונה והבריאה ביותר לשיער של הלקוחה". מסביר יגאל, בעל ניסיון של שנים בביצוע כל השיטות בהלחמת שיער ובתוספות שיער. "חשוב מאוד להתאים את סוג התוספת לשיער מבלי לפגוע בגדילה הטבעית, להשגת מראה מלא, בריא ואחיד לשיער. אני מזמין את כל אחת מהלקוחות להיכנס עכשיו לאחד מסניפי רשת מספרות Heads ולקבל איבחון והצעה חינם מאחד ממעצבי השיער המומחים של Heads. קיימים פתרונות למילוי שיער דק, דליל או מקריח בשיטה חדשנית.

heads-salons-073

תוספות שיער. Hair by Heads Salons & Academy

מוצרים משלימים לתוספות שיער

רשת מספרות Heads מציעה סדרת מוצרים יעודיים על בסיס אורגני לטיפול ותחזוקה של תוספות שיער. "שיער של תוספות טובות, הינו שיער 100% טבעי באיכות מאוד גבוהה, המגיע ממקורות שונים מכל רחבי העולם, נבדק ונבחר בקפדנות רבה. למרות זאת, חשוב לזכור כי שיער זה אינו מחובר לקרקפת ואינו מקבל תזונה מכלי הדם ואין לו יכולת שיקום עצמי. לכן, בכדי לשמור על השיער שהוספנו בריא, מבריק וחזק לאורך זמן – חובה להשתמש בחומרי טיפול וטיפוח מיוחדים המותאמים לתוספות שיער" ממליץ יגאל גוט מסניף Heads בנס ציונה. "סדרת המוצרים של מעבדות Dr. Sorbie אידיאלית לטיפוח תוספות שיער, שכן היא פותחה בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, על טהרת רכיבים טבעיים ומזינים המשקמים את סיב השיערה".

צבע שיער ייחודי לגבר או טישטוש שיער לבן ב-5 דקות בלבד!

לגברים שיגיעו למספרות של רשת Heads מציעים ברשת מגוון טיפולי שיער מתקדמים על בסיס טבעי. אחד מהם הוא צבע שיער לגבר תוך 5 דקות בכל גוון אפשרי. "הרבה מאוד גברים כיום לא מוותרים על צבע לשיער" אומר ראובן טפר מסניף Heads בבאר שבע. "מדובר בטיפול קצר ופשוט, של טישטוש שיער לבן עד 70%-95% עם או ללא צבע. אנחנו משתמשים בפורמולות צבע חדשות בעלות מרכיבים טבעיים. צבע היפואלרגני טבעי, ללא חמצן, ללא אמוניה, ללא PPD. בנוסף, בסל השירותים שלנו ברשת קיימים טיפולים ממריצי זרימת דם בקרקפת לחיזוק שורשי השיער".

heads-salons-074

צבע ייחודי לגבר – רשת מספרות Heads

טיפול ושיקום שיער דק ופגום

פיתוח ייחודי של מעבדות Dr. Sorbie בשם KERAFLUID TREATMENT, מיועד לשיפור מראה ומצב שיער, שעבר הבהרה מכל סוג, החלקה או שנפגם והתפצל עקב שימוש לא מקצועי במייבשי שיער ומחליקים. הקומפלקס השיקומי “קארהפלויד”, הינו שילוב מנצח לשיקום וריכוך, הנותן חיזוק ועיבוי לשיער דק ודליל. המוצר הייחודי מטפל בקצוות פגומים ומפוצלים, מומלץ כאחד לשיער קצר וארוך ולתחזוקת תוספות שיער. הפורמולה הייחודית של קראטין טבעי יחד עם שמנים, חומצות אמינו, חלבונים ותמציות מן הצומח, יהפכו את שיערך למטופח יותר, גמיש ובריא ובמראה מלא חיים וזוהר, כבר בשימוש הראשון. המוצר אינו מכיל פורמלין. אינו מכיל קראטין של החלקות, אינו שומני ואינו מכביד על השיער, אין צורך לשטוף מהשיער, מומלץ לחמם לאחר הפיזור על השיער.

מוצרי ד”ר סורבי

בלעדי לרשת מספרות Heads – סדרת המוצרים היוקרתית של ד”ר סורבי. מדע מתקדם והבנה מעמיקה בתחום השיער, לתוצאות טיפוליות יוצאות דופן.

מדע בתחום הרפואה האסתטית, פיטותרפיה (רפואת צמחי מרפא) והבנה מעמיקה בתחום השיער. אלה הם שלושת עמודי התווך המרכיבים את הפילוסופיה של מותג Dr. Sorbie. סדרת המוצרים היוקרתית מתבססת על נוסחאות אורגניות, שנבדקו מעבדתית והציגו תוצאות טיפוליות יוצאות דופן, בשנים של פיתוח, מחקר והתאמה ובקבוצות מדגם שנבדקו על-ידי מעצבי שיער מובילים ומומחים לתחום בריאות השיערה

סדרת המוצרים Phytobalance של Dr. Sorbie, פותחה באופן בלעדי עבור לקוחות רשת המספרות הירוקות Heads, על-מנת לתת מענה לצרכים של לקוחותיה המעדיפים קוסמטיקה אורגנית וטיפולית. מומחי השיער של רשת מספרות Heads הם בעלי ניסיון עשיר באיבחון נכון של מצב השיער והתאמה נכונה של טיפול מדוייק וטבעי לשיערך. נוסחאות סדרת Phytobalance של Dr. Sorbie, מבוססות על תמציות של צמחים טבעיים בשילוב מגוון עשיר של חומרים פעילים כגון תמציות שמנים, חלבון, מחצבי ים המלח וחומצות אמינו המסייעות לשיקום מבנה השיער ומשפרות את איכותו.

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.