אחרי 35 שנה: אילן מרגלית מצטרף ללוריאל ומתמנה לשגריר

אחד ממעצבי השיער המובילים בישראל ומי שהיה מזוהה לחלוטין עם המותג וולה פרופשיונלס חוצה את הקווים: אילן מרגלית מתחיל דרך חדשה בלוריאל פרופסיונל ומצטרף לצוות השגרירים.

במונחים של כדורגל, מדובר בלא פחות מקפטן מיתולוגי של הפועל, שעובר לקבוצת מכבי. עד כדי כך משמעותית, אם אפשר לסכם במשפט אחד, ההצטרפות של מעצב השיער אילן מרגלית לצוות השגרירים של לוריאל פרופסיונל.

מרגלית היה ללא ספק אחד ממעצבי השיער המובילים של וולה פרופשיונלס, בוודאי בעשור האחרון. אם יהיו כאלו שיגידו כי הוא היה המוביל שברשימת מעצבי השיער של וולה, סביר להניח, כי יהיה לכם קשה להתווכח איתם על הנקודה. כך או אחרת, אחרי 35 שנים בהם אילן מרגלית מזוהה לחלוטין עם המותג וולה פרופשיונלס, המעבר שלו ללוריאל, אינו דבר של מה בכך.

אילן-מרגלית-לוריאל

אילן מרגלית מצטרף כשגריר ללוריאל. צילום: צ'ינו פפרצי, מתוך עמוד הפייסבוק של אילן מרגלית

הרגשתי שאני רוצה שינוי

"הרגשתי שאני חייב לשנות משהו" מסביר אילן מרגלית. "וולה פרופשיונלס היתה עבורי בית חם ותמיד תהיה לה ולאנשים הנפלאים בחברה, אז והיום, פינה חמה אצלי בלב, אבל אני 35 שנה באותו בית ובשונה מכל החברים שלי, אף פעם לא ניסיתי חברה אחרת. הרגשתי צורך, אחרי כל כך הרבה זמן, להכיר עוד בית, לחוות עוד חוויות וללמוד איך עובדים הדברים במערכת שונה".

כן, אם חיפשתם אינטריגות, ליכלוכים והשמצות, לא תמצאו אותם כאן. לאילן מרגלית יש רק דברים טובים לספר על ביתו הקודם ובאופן לא מפתיע, גם בוולה מפרגנים לאילן. "אילן מרגלית הוא מעצב שיער מוכשר, אבל לפני הכל הוא אדם מדהים ואנחנו אוהבים אותו מאוד" אומר איתי דומב, מנכ"ל וולה. "אנחנו כמובן מצטערים על כך שאילן יוצא לדרך חדשה ולא איתנו, אבל אנחנו מכבדים את ההחלטה שלו, מאחלים לו הצלחה ונמשיך לאהוב ולהעריך אותו כמעצב שיער גדול, בדיוק כמו שהוא".

אם התגובה של מנכ"ל וולה נשמעת לכם רגועה מדי, כנראה שאתם לא מכירים את איתי דומב. א. האיש באמת מפרגן לאילן מרגלית ומבין כנראה שלא מדובר בהחלטה עסקית אלא ברצון אישי לשינוי. ב. בשנה האחרונה בלבד, גייס דומב לשורות וולה פרופשיונלס לא פחות מ-80 מעצבי שיער שהפכו למזוהים 100% עם המותג וולה פרופשיונלס. כשכל כך הרבה מעצבי שיער מצטרפים לוולה פרופשיונלס, אתה כנראה עושה משהו נכון.

"איתי הוא יותר ממנכ"ל וולה בשבילי" אומר מנגד אילן מרגלית. "איתי הוא חבר. הוא איש מקצוע מעולה שעושה עבודה נפלאה עם המותג ובשנים שהוא שם הצליח להרים אותו לגבהים שהרבה זמן הוא לא בהם. ולא רק איתי, גם עופר טורג'מן, מנהל ההדרכה, סופי ברנזון, מנהלת השיווק וכל האנשים בוולה, שאיתם עברתי שנים כל כך ארוכות, עוד מהימים של משפחת בראון, לכולם אני אומר תודה על שנים מצויינות של שיתוף פעולה".

אילן-מרגלית-מספרה-ברמת-גן-9

אילן מרגלית והפרזנטורית שלו, רוסלנה רודינה

פרפרים בבטן וחיבוק חם מצד לוריאל

"כמו שאמרתי, המעבר שלי ללוריאל היה בגלל שרציתי שינוי. הצלחתי להגיע להרבה הישגים, לחוות חוויות מקצועיות ולהכיר מקרוב את האמנים הגדולים בתעשיה מצד וולה. עכשיו, אני רוצה להכיר עוד, לחוות עוד ולוריאל נראה לי המקום המתאים לכך. ההחלטה היתה לא פשוטה. אחרי הכל, לעזוב בית שהיית בו 35 שנה ועזרת להוביל אותו, זה לא פשוט" מסביר אילן מרגלית. "בלוריאל קיבלו אותי בזרועות פתוחות. האנשים כולם הם אנשים מצויינים, טובי מעצבי השיער בארץ ומקצוענים אחד אחד והם קיבלו אותי בחיבוק חם ובפירגון גדול. את חלקם הגדול אני מכיר שנים ארוכות".

"קיבלתי הדרכה צמודה מצוות ההדרכה של לוריאל על המוצרים השונים ואחרי שבמשך עשרות שנים אני מכיר ומשתמש בחומרים של וולה ומכיר אותם בעיניים עצומות, אני נחשף עכשיו למוצרים אחרים, לשיטות עבודה מקבילות ולומד כביוכול את הדברים מחדש. זה כיף גדול ואני מסתובב עם פרפרים בבטן. זו תחושה שיכולה להפחיד אנשים אבל מבחינתי מדובר בריענון, בהתרגשות של משהו חדש וטוב. דבר נוסף, מיד עם הצטרפותי לשורות לוריאל, הפכתי לאחד השגרירים, דבר שאינו קורה בדרך כלל ואני יודע שהמותג בארץ נאבק לקבל על כך אישור מההנהלה העולמית בפריז".

מרגלית אינו טועה. בעבר, המסלול להפוך לחבר בצוות השגרירים של לוריאל היה כרוך בהצטרפות לקהל הלקוחות של החברה בשלב הראשון ואף התקיימה תלות מסויימת ברמה המסחרית. כיום, הדברים עובדים אחרת ומסתמנים פרמטרים ברורים לפיהם נבחרים מעצבי השיער לשמש כשגרירים.

עמוס פם, מנכ"ל לוריאל פרופסיונל: לאילן יש סקרנות ורצון לתרום לאחרים

"אילן מרגלית מצטרף לנבחרת מכובת ומקצועית של מעצבי שיער מובילים בלוריאל" אומר עמוס פם, מנכ"ל חטיבת המספרות של לוריאל. "השגרירים של לוריאל עומדים על במות בארץ ובעולם, מייצגים את לוריאל וחולקים את הידע שלהם עם מעצבי השיער. אילן משתלב היטב בפרמטרים הללו שהגדרנו, הדרושים למעצב שיער בכדי שיוכל להיות שגריר של לוריאל פרופסיונל. מעבר לניסיון העשיר שלו, מעבר למקצועיות הרבה, יש בו סקרנות ורצון לתרום מהידע שלו, לחלוק עם מעצבי שיער אחרים וללמד אותם. זה פרמטר מאוד חשוב מבחינתנו ולאילן יש אותו בהחלט".

באופן כללי ודי ברור, משבצות שגרירי לוריאל הן ספורות ומבוקשות, כך שהמינוי אינו ניתן בקלות, דבר המלמד עד כמה רצו בלוריאל פרופסיונל שאילן מרגלית יצטרף לשורות המותג.

יופיע בשבוע האופנה בניו יורק ויעביר הדרכות באקדמיה

העובדה שכעת אילן מרגלית מזוהה עם חברת לוריאל אינה אומרת רק מיתוג של המספרה המצליחה שלו ברמת גן ושימוש בחומרים ובצבעים של לוריאל בסלון. כחלק מהיותו שגריר, מרגלית ישתתף בהדרכות שמעבירים השגרירים באקדמיה של לוריאל בתל-אביב, יצטרף לנסיעות המתוכננות לסמינרים והדרכות בחו"ל ופעילויות נוספות אותם מבצעים שגרירי המותג. "לאחרונה השתתפו השגרירים באופן פעיל בעיצוב שיערן של הדוגמניות בתצוגות שבוע האופנה בניו יורק" מספר אילן, "זה למשל אחד הדברים שאני שמח שיפול בחלקי להשתתף בו בקרוב. לצד זה כמובן אני מתוכנן לעמוד על הבמה באקדמיה בתל-אביב ולהעביר הדרכות למעצבי השיער".

אילן-מרגלית-מספרה-ברמת-גן-7

עם אודטה. שורה ארוכה של סלבס פוקדים את המספרה של מרגלית ברמת גן.

אילן-מרגלית-מספרה-ברמת-גן-5

אילן מרגלית עם לי לוי.

אילן-מרגלית-מספרה-ברמת-גן-4

עוד לקוחה מרוצה. מארגלית עם פאולה רוזנברג.

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.