מה שקורה באילת… מגזין לה ז'ורנל מארח את אקדמיית פרסונה

אלכסנדרה לוקיאנובה, הכימאית הראשית של אקדמיית פרסונה ממוסקבה, התארחה בסמינר ייחודי למעצבי שיער, שאירגן מגזין עיצוב השיער בבירת הנופש הדרומית והעבירה הרצאה מרתקת בנושא שינויים במבנה השיערה כתוצאה מפעולות כימיות.

מלון ישרוטל לגונה באילת אירח בסוף השבוע שעבר כ-35 מעצבי שיער שהגיעו להשתתף בסמינר ייחודי, שהמרצה המרכזית בו היתה הכימאית הראשית של פרסונה, האקדמיה לעיצוב שיער הגדולה ברוסיה, הממוקמת במוסקבה. המותג פרסונה הוא גם רשת המספרות הגדולה ברוסיה ומונה כ-120 מספרות.

אנציקלופדיה אנושית בנושא של שיער, לוקיאנובה

לוקיאנובה היא זו שמעבירה למנהלי הסניפים, לעובדי הרשת ולמעצבי שיער המשתתפים בקורסים של האקדמיה במוסקבה, את כל נושא הכימיה בשיער. בהיותה בוגרת תואר שני בכימיה באוניברסיטת מוסקבה, לוקיאנובה היא סוג של "אנציקלופדיה אנושית" בכל הקשור לעיצוב שיער. כך למשל, במהלך ההרצאה שהעבירה למעצבי השיער באילת, ענתה לוקיאנובה תשובות מפורטות על מגוון שאלות וקושיות שהציבו בפניה משתתפי הסמינר: סוגים שונים של החלקות, ההבדל בין החלקות קרטין להחלקות אחרות, השימוש בפורמלין בחומרים כימיים, שילוב חומרי הבהרה וצבע ושינויים במבנה השיער, בהתאם לסוגים שונים של שיער. לוקיאנובה ירתה תשובות בליווי פורמולות והסברים מפורטים והעניקה למעצבי השיער כלים להבין טוב יותר את המוצרים שאיתם הם משתמשים ביום יום.

השתלמות-עיצוב-שיער-באילת-2

מוסקבה באילת. אלכסנדרה לוקיאנובה מעבירה הרצאה לךעמצבי השיער בישראל

המשך ישיר של ההתשלמויות המעשיות של לה ז'ורנל במוסקבה

שיתוף הפעולה בין מגזין לה ז'ורנל לאקדמיית פרסונה אינו הראשון: עד כה הגיעו ארבע משלחות של מעצבי שיער מישראל ללימודים באקדמית פרסונה במוסקבה. הלימודים במוסקבה התקיימו בפורמט קצת שונה מזה של הסמינר באילת. ראשית, הם נפרשו על פני שלושה ימי לימודים וחמישה ימי שהייה בבירה הרוסית. שנית, הלימודים החלו בבוקר, סביב השעה 10:00 והסתיימו רק בשעה 18:00, לאחר שהיום חולק לשני חלקים, עיוני ומעשי. כל מעצב שיער שהשתתף בהשתלמות במוסקבה, יכול היה לתרגל את החומר הנלמד על ראשה של דוגמנית, בסך הכל שלוש דוגמניות לכל משתתף. ההשתלמויות באקדמיית פרסונה חולקו לנושאים של תסרוקות, קווי גזירה בסגנון וידאל ששון וטכניקות צביעה וכימיה של השיער.

השתלמות-עיצוב-שיער-באילת-3

השתלמות לה ז'ורנל למעצבי שיער במוסקבה, אלכסנדרה לוקיאנובה מסבירה.

הדגמת קווי גזירה והרצאה מרתקת בנושא שיווק המספרה באפס תקציב

בנוסף, להרצאה המרתקת של אלכסנדרה לוקיאנובה, העביר מנהל סניף מספרת Heads בראשון לציון, מיטש סולימנוב, שתי הדגמות גזירה. האחת על שיער חלק והשניה על שיער גלי ומתולתל. סולימנוב הוא אחד המדריכים האחראים על סמינר מאסטר בלונד וסמינר קולור לאב, שאותם סיימו עד היום מאות מעצבי שיער בישראל ובשנים האחרונות העביר הדרכות למעצבי שיער ברחבי העולם, בספרד, רוסיה, אוקראינה, גרוזיה ובישראל.

השתלמות-עיצוב-שיער-באילת-4

מיטש סולימנוב מדגים קווי גזירה. השתלמות מעצבי שיער באילת

ולא רק על שיער נסבה השיחה, הרצאה נוספת שהועברה למעצבי השיער בהשתלמות לה ז'ורנל באילת היתה בנושא "שיווק המספרה באפס תקציב", הרצאה שאותה העביר שניר כחלני, עורך המגזין, שמלווה את ענף המספרות כבר למעלה מעשור והיה נוכח בעשרות הרצאות וסמינרים דומים במוקדי העניין של תעשיית עיתוב השיער העולמית לאורך השנים. "ההרצאה נותנת למעצבי השיער זווית קצת שונה של הסתכלות", מסביר שניר, "רוב מעצבי השיער כיום אינם יודעים או ששכחו מהן שיטות השיווק שבהן השתמשו בעלי מספרות בעידן שלפני הפייסבוק והרשתות החברתיות. יש לא מעט פעולות בסיסיות שהפסקנו לעשות, שיטות של שיווק גרילה אם תרצו, ראייה קצת אחרת של ניהול הלקוחות והקשר איתם, כזה שלא בהכרח עובר דרך מסך הסמארטפון או המחשב." ההרצאה, בת 90 דקות, מלווה בהמון סיפורים ודוגמאות אמיתיות מעולם עיצוב השיער, תובנות של מנטורים גדולים ומורי דרך לתחום ניהול המספרות מהעולם כולו ומעניקה על קצה המזלג המון כיווני עניין להמשך למידה עצמית של הנושא, לצד טיפים מעשיים שניתן ליישם בפעילות היום יומית במספרה.

כמובן, כשנמצאים באילת, השמש, הים והבריכה הם חלק מהפאן. מעצבי השיער נהנו מאירוח פירסט קלאס במלון המפנק של רשת לגונה, באירוח של "הכל כלול". בשני ערבי הסמינר, התפנקו בשיט ביאכטה בים האדום, עם אלכוהול, כיבוד קל והמון מוסיקה טובה וגם ביקור באחד ממועדוני הלילה בעיר. חופשה מפנקת מלווה בסמינר לימודי מעשיר. מה אפשר לבקש יותר מזה?

חיוכים ותעודות. ההשתלמות באילת

השתלמות-עיצוב-שיער-באילת-52

ותודה לאלכס שסידר לי נוף עם הבריזה של אילת ממרפסת החדר שלי

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.