ברנד ויז'ן: רשת מספרות Heads מציגה את החזון של המותג

"המקום היחיד שבו הצלחה מגיעה לפני עבודה, הוא המילון", המשפט המפורסם שמיוחס בין השאר גם למעצב השיער האגדי וידאל ששון, ככל הנראה עומד בבסיסו של חזון המותג Heads, שכן, קברניטי המותג בחרו להציג אותו ראשון על מסמך שאפתני ומלא השראה, המפרט את החזון של רשת המספרות הגדולה בישראל.

כיאה למותגי שיער גדולים ובדיוק כפי שנהוג ברשתות מקבילות בעולם, רשת מספרות Heads מפרסמת את מה שנקרא "חזון המותג" או אם תרצו באנגלית: Brand Vision. "החלטנו לשבת ולהעלות את הדברים על הכתב. מי אנחנו, מה מניע אותנו ומה הם העקרונות שמלווים אותנו בפעילות המקצועית שלנו." מסבירים מנהלי הרשת המונה כיום שמונה סניפים ברחבי הארץ. "אמנם המסמך הסופי ארוך ויש שיגידו, בשביל מה אנחנו צריכים את זה? אבל אם אתה רוצה להיות מקצוען והטוב ביותר בתחום העיסוק שלך, עליך לחשוב כמו מקצוען ולקחת את העשייה שלך ברצינות".

האמת, יש משהו בדבריהם של מנהלי הרשת שעושה רושם כי הם מנחילים בארגון שלהם תובנות ונהלי עבודה שאנו, בתור ישראלים, נוטים לזלזל בהם מדי פעם. באותה נשימה, כישראלים, אנו נושאים עיניים לארגונים כמו טוני אנד גיא, וידאל ששון, סאנריז, רשת מספרות hob, אלדו קופולה ומותגי שיער גדולים כמו לוריאל פרופסיונל, וולה פרופשיונל ואחרים. לכולם יש איפה שהוא את המסמך הזה כתוב המפרט את עקרונות המותג והדרך שהוא עושה. שווה קריאה.

HEADS-salons-group-photo1

מנהלי הסניפים של רשת מספרות Heads. מאמינים בחזון המותג.

מקצועיות ללא פשרות

רשת מספרות Heads שואפת לשיפור וחיזוק מתמיד של המיומנויות, היכולות והכישורים של חבריה, בעיצוב שיער ובביצוע המשימות הנלוות, מרמת המנהל ועד רמת העובד הזוטר. כל חבר ברשת שואף להציג מקצועיות ללא פשרות, להיות הטוב בתחומו ולהוביל את הצוות שבו הוא חבר להצלחה.

חווית שירות ללקוח

רשת מספרות Heads וחבריה יעשו ככל שביכולתם בכדי להעניק ללקוחות הרשת חווית שירות יוצאת דופן, טובה יותר מזו הנהוגה בענף ובסטנדרטים גבוהים של מקצועיות.

ברשת מספרות Heads מאמינים כי הלקוח הוא הלב של העסק, סביבו סובב הכל והמטרה העליונה שלנו, כנותני שירות, היא להעניק ללקוח תמורה מלאה ומעבר, לכספו, בשירות של עיצוב השיער, בחוויה הכוללת במספרה, במקצועיות שמתחילה בייעוץ ומסתיימת בשמירה על קשר רציף עם הלקוח עד לביקורו החוזר במספרה.

שאיפה למצוינות

בינוניות היא מילה גסה ברשת מספרות Heads. בכל דבר שאנו עושים, פחות ממצוין – אינו מתקבל על הדעת. ככלל, נשאף תמיד לשפר ולמקסם את היכולות ולהגיע לרמת מצוינות בכל אחד מההיבטים של המקצוע.

הטמעת סטנדרטים גבוהים

רשת מספרות Heads תהיה זו שתקבע את רף הסטנדרטים במתן שירות, במקצועיות, ביצירתיות, בחדשנות ובחווית הלקוח, סטנדרטים שיהיו תמיד גבוהים מאלו הנהוגים בענף עיצוב השיער.

צמיחת המותג והתרחבותו

רשת מספרות Heads הינה ותמשיך להיות, רשת המספרות הגדולה בישראל. הפעילות של חברי הרשת ועשייתם המקצועית המובילה את ענף עיצוב השיער, תהווה מנוף לצמיחת המותג, מבחינת פריסת הסניפים, היכרות בקרב קהל הקצה וחשיפה לוקאלית, ארצית ובינלאומית ליצירתיות של חברי הרשת.

טיפוח עבודת צוות

רשת מספרות Heads מבוססת על עבודת צוות וסינרגיה בין מקצוענים. הצלחתנו כרוכה ביכולתנו להפרות זה את זה כחברי צוות, ללמוד, ללמד וליצור יחד, לדחוף את חברי הצוות מעלה ולהשיג יחד הישגים משותפים. חברי רשת מספרות Heads חולקים מידע מקצועי, מעשירים זה את יכולותיו של השני ומסייעים זה לזה בצמיחה האישית והמקצועית. אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד.

חדשנות עיצובית ויצירתיות

רשת מספרות Heads מעודדת חדשנות, יצירה ועשייה אמנותית. ככלל, מיטב היוצרים בתחום עיצוב השיער, מקומם ברשת מספרות Heads ולפיכך, יחד עם עבודת הצוות ושיתוף הידע, החברות ברשת היא כר לצמיחת חדשנות מקצועית, ליצירה אינסופית ומעיין נובע של יצירה.

הובלה ומנהיגות

להיות רשת המספרות הגדולה בישראל זה מחייב! רשת מספרות Heads מובילה את ענף עיצוב השיער בישראל ותמשיך להוביל גם בעתיד. מנהלי הרשת הם מנהיגים, בעלי מקצוע מצוינים שסוחפים אחריהם להישגים את חברי הצוות שלהם ומהווים דוגמא ומודל לחיקוי לכלל מעצבי השיער בישראל.

טיפוח מודל עסקי מנצח

רשת מספרות Heads אינה רק רשת של מספרות – זוהי קבוצה של בעלי עסקים מצליחים. לרשת מספרות Heads מודל עסקי מנצח, שתפקידו לאפשר מתן שירות מושלם ללקוח ופעילות לפי חזון הרשת, כל זאת בעוד הסניפים הם עסק רווחי, משגשג ומצליח מעל המקובל בענף עיצוב השיער בישראל.

פריצה לשווקים בינלאומיים

הצלחת רשת מספרות Heads בישראל היא מקפצה לפריצת המותג בחו"ל. החשיפה הבינלאומית מתחילה בהדרכות המקצועיות שמעבירים חברי הרשת מעבר לים, בהשתתפות בפעילות מקצועית בינלאומית וביצירת עיצובי שיער שמכות גלים וזוכות להערכה, גם בקרב קהילת עיצוב השיער בעולם הרחב.

העצמת הסניפים

כל סניף וסניף ברשת מספרות Heads הוא הסניף המרכזי. הסניפים אינם מתחרים, אלא להיפך – יחד הם עושים להעצמה וצמיחה של כל אחד מהם. רשת מספרות Heads כמנגנון עסקי מוביל, תסייע לכל מספרה החברה ברשת להפוך למובילה במיקומה הגיאוגרפי, תוך שהסניף מצליח להגיע להישגים מקצועיים, ניהוליים וכלכליים גבוהים במיוחד.

למידה מתמדת והדרכה הדדית

ההדרכה והלמידה הם עמודי התווך בסוד ההצלחה של רשת מספרות Heads. הצלחתם של כל אחד מחבריה נובעת מהיכולת המקצועית שלו וזו נגזרת מהלמידה והידע המקצועי אותו הוא סופג. רשת מספרות Heads תשאף להדרכה מתמדת, מקיפה, חדשנית ועכשווית של כל אחד מחבריה, תוך שיתוף מלא בטכניקות, שיטות עבודה וסודות מקצועיים.

הנאה מהעשייה

כן באנו כדי ליהנות! רשת מספרות Heads מאמינה בכך שעשייה מקצועית הנעשית מתוך הנאה, משיגה תוצאות טובות יותר! לפיכך, הרשת שואפת לכך שכל אחד מחבריה ייהנה מהדרך ולא רק מפירות עמלו.

אודות רשת מספרות Heads

רשת מספרות Heads  נוסדה ב-1997 והיא מונה כיום כ-8 סניפים ברחבי הארץ: ראשון לציון, חדרה, תל-מונד, באר-שבע, רחובות ירושלים, נתניה ונס ציונה.

לצד סניפי הרשת, האקדמיה של Heads מעניקה למעצבי שיער את ההזדמנות ללמוד ולהתמקצע במגוון תחומים. Heads Academy  הדריכה והסמיכה עד היום אלפי מעצבי שיער בישראל ומאות מעצבי שיער בחו"ל.

ייחודה של הרשת הוא בסטנדרטים הגבוהים שהיא מעניקה ללקוחותיה בתחום עיצוב השיער, בטיפולי שיער ייחודים ובהיותה רשת מספרות ירוקות עם התמחות בטיפולי שיער ללא אמוניה, צביעת שיער בחומרים ללא אלרגנים ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

טיפולים נוספים המוצעים בסניפי הרשת: עיצוב שיער, תספורת במספריים חמות, הבהרה ידידותית לשיער, צבע ללא אמוניה, צבע טבעי ב 8-דקות, טיפול למינציה לשיער, החלקת שיער טבעית, יפנית, צרפתית ללא פורמלין, ביו סילסול – תלתלים תמידיים, פתיחת תלתלים ביו רילקסינג, טיפול בנשירת שיער, קשקשים, שיער יבש ופגום, מוצרי טיפוח מתקדמים לשיער, עיצוב תסרוקות כלה, תסרוקות לאירועים ותסרוקות ערב.

הצוות האמנותי של רשת מספרות Heads מופיע דרך קבע על במות הדרכה בארץ ובחו"ל ומפיק קולקציית עיצוב שיער אמנותית פעמיים בשנה, לצד מופעי השראה והדרכה מקצועית למעצבי שיער מתקדמים, במשך כל השנה.

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.