ארז בן הרוש: "גאה להיות פרזנטור של חברה כחול לבן"

הוא רק בן 31 וכבר מופיע על במות בארץ ובעולם, הוא החל את דרכו המקצועית לפני כ-18 שנה ובמספרה שלו תוכלו למצוא לא מעט סלבס והמון כלות ביום חתונתן. הכירו את ארז בן הרוש, פרזנטור של מון פלטין שנהנה מכל רגע של עיסוק במקצוע עיצוב השיער.

את דרכו המקצועית בענף עיצוב השיער החל ארז בן הרוש בגיל צעיר במיוחד: כבר בגיל 13 עבד ארז כחופף במספרה של עמי אלבז, סלון ביוטי פאלאס וסייע לפרנסת הבית. "עמי היה הראשון שנתן לי את הדחיפה קדימה, האמין בי ודירבן אותי להתקדם. התחלתי אצלו מהתפקיד הכי בסיסי במספרה ולמדתי ממנו המון." מספר ארז. בהמשך עבד כשנתיים אצל מעצב השיער אמיר קל במספרה בבוגרשוב ובשלב זה כבר הבין שמקצוע עיצוב השיער הוא שילווה אותו בהמשך חייו. "גיליתי כבר כנער את התשוקה למקצוע, אהבתי ואני עדיין אוהב ללמוד דברים חדשים בתיום. עולם עיצוב השיער מתחדש כל הזמן, הוא יצירתי ומתפתח, מתקדם עם האופנה ותמיד מעניין. לנו כמעצבי שיער יש את היכולת ליצור וזה דבר שמרתק אותי תמיד".

ארז-בן-הרוש-מון-פלטין

מעצב השיער ארז בן הרוש – גאה להיות חלק מהדבר הנהדר הזה שנקרא "מון פלטין"

את המספרה הראשונה שלו, חנך ארז בן הרוש בבת-ים, לפני כ-13 שנה, כשמלאו לו 18. "כמו ילד שלומד ללכת, את הצעדים הראשונים בעולם עיצוב השיער עשיתי כנער. מאז אני מגביר מהירות ואם נשתמש באותה מטאפורה, הצעדים הראשונים של הילד הפכו להליכה, לריצה קלה ומשם לריצה של אצן מקצועי".

במסגרת השירותים שהוא מעניק ללקוחותיו במספרה שלו, ארז עוסק הרבה בכימיה ובצבעי שיער. הוא מתמחה במגוון הטיפולים לשיער, לרבות טיפול בצבעי בלונד, טיפול בתלתלים ובשיער מתולתל, שיקום שיער פגום וצבעי שיער לכל סוגי השיער. במהלך השנים, התמקצע גם בתחום של תסרוקות כלה וכיום המספרה שלו ידועה בתחום סירוק לחתונות, תסרוקות ערב לכלה ולמלוות.

כל לקוחה מקבלת את 100% תשומת הלב שלי

ארז שחגג לאחרונה 31, משקיע את כל כולו בעשייה המקצועית. מלבד הימים שבהם הוא נמצא בהשתלמויות בחו"ל או שהוא מעביר הדרכות למעצבי שיער באקדמיה של מון פלטין, ארז תמיד נמצא במספרה ומטפל בלקוחות הרבים שלו, חלק גדול מהם אף מוכרים מאוד. "אני לא יודע איך בדיוק התחיל העניין הזה עם הסלבס, אבל אם מסתכלים על זה היום, למספרה מגיעים הרבה אנשים מפורסמים, המון כדורגלנים ולא מעט מנשותיהם". מסביר ארז. כך למשל, מדי פעם תוכלו למצוא אצל ארז בן הרוש את ערן זהבי יושב על הכסא, או את אשתו שי זהבי, כשהשניים מגיעים לביקור מולדת מסין. כך גם גל רפאלוב, רעייתו של ליאור רפאלוב המשחק בבלגיה, מקפידה לפקוד את המספרה בביקורם בארץ". כשאנחנו שואלים את ארז על שמות נוספים, הוא פשוט מפנה אותנו לעמוד האינסטגרם שלו (erezbenharush) ומחייך. "בשביל כולם מדובר בסלבס. אבל בשבילי אין הבדל בין אשה מפורסמת שיושבת על הכסא או מישהי שאינה מפורסמת. שתיהן יקבלו את אותו יחס מסור ואת מאה אחוז מתשומת הלב שלי, האישית והמקצועית כאחד."

מופיע על הבמות בארז ובעולם

מעבר לעבודתו במספרה, ארז בן הרוש הוא גם אחד מהפרזנטורים של המותג הבינלאומי מון פלטין. ארז מופיע על הבמות כמדריך של מון פלטין, בין אם מדובר בהדרכה למעצבי שיער ישראלים או למשלחת מעצבי שיער מחו"ל המתארחים באקדמיה של מון פלטין, במרכז ההדרכה בבת-ים, או בתערוכה בינלאומית באירופה. "אני עובד 100% עם מון פלטין. מעבר לכך שמדובר במוצרים מעולים, שנותנים לי את כל האפשרויות לעיצוב ולטיפוח, מדובר במוצר ישראלי, כחול לבן, שצמח וגדל בישראל, הותאם בדיוק לשיער הישראלי והלקוחות מכירות אותו היטב ונהנות צצמן." אומר ארז. "אני מאוד גאה בחברה הזו, גאה להיות נציג שלה ולייצג אותה על הבמות בארץ ובעולם. מי שמכיר מקרוב יודע שמדובר בחברה ענקית, עם פריסה מטורפת בכל העולם ובתור אחד שעמד על במות כנציג של מון פלטין, ראיתי איזו הערכה אנחנו מקבלים באירופה ממעצבי שיער מובילים."

ארז-בן-הרוש-מון-פלטין-2

מציג בפני מעצבי שיער בתערוכה בינלאומית – ארז בן הרוש

"המותג מון פלטין מבחינתי ללוקח את ענף עיצוב השיער בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט לגבהים חדשים, סוחף אותנו, מעצבי השיער, להישגים. קח למשל את אנטי ברייק – מבחינתי, הכימיה לשיער היתה קיימת בעולם עד לאנטי ברייק ומהאנטי ברייק זה כבר עולם חדש. ממש מדובר במהפכה. האנטי ברייק לוקח אותנו למקומות שלא חשבנו שאפשר להגיע, מאפשר לנו לא לפחד ולהגיע לתוצאות מצויינות".

בסוף חודש מרץ יהיה ארז בן הרוש אחד ממעצבי השיער שיעמדו על הבמה ויציגו את המוצרים החדשים בסדרות המובילות של מון פלטין, לעיני מפיצים בכל יבשת אירופה. יחד עם ארז יעמדו על הבמה גם מעצב השיער זאב רון ממספרת מונטריי ומעצבת השיער דנית אנקר כחלק מכנס מפיצים של המותג מון פלטין בסלובקיה.

trz-ci-vrua-nui-pkyhi

ארז בן הרוש מדריך באקדמיה של מון פלטין בבת-ים

 

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.