שיער לפורים | האמנית היפנית שיצרה דמויות משיער

לא מדובר בעיצובי שיער סטנדרטיים שהוכנו במיוחד לפורים. האמת היא ששום דבר לא סטנדרטי אצל האמנית היוצרת היפנית נאגי נודה Nagi Noda שאחראית על היצירות הנהדרות הללו.

כישוריה של האמנית הרב-תחומית היפנית, נאגי נודה, נעים במנעד רחב, בין צילום אמנותי, מסחרי ותיעודי דרך בימוי סרטים, קליפים ופרסומות למותגי על, עד ליצירות כמו אלו שבתמונות לפניכם. האמנית שסגנונה הייחודי אקלקטי אך יש שתייגו אותו כפופ ארט מודרני, יצרה סדרה של כ-15 דמויות של חיות, עשויות כולן משיער.

בעוד שבאופן טבעי ניתן היה לנחש ניחוש מושכל שהעומד מאחורי עיצובי פסלי השיער הללו הוא מעצב או מעצבת שיער, הרי שמדובר ביוצרת מחוץ לתחום שמבטאת בצורה נהדרת את היכולת ליצור אמנות של ממש תוך שימוש בשיער.

ברזומה של נאגי נודה פרסומות ומודעות שיצרה עבור ענקים כמו קוקה קולה, נייקי ואחרים, אך אנו נזכור את האמנית המבריקה שהלכה לעולמה בשנת 2008, בגיל 35 (אמרנו לכם ששום דבר אצלה לא סטנדרטי, נכון?) דווקא בזכות עיצובי השיער המדוייקים והמופלאים שיצרה. אמנם לא במיוחד לפורים, אבל אלו מכם שרוצים לקחת על עצמם את האתגר ולנסות ולפסל דמויות בשיער, מוזמנים בהחלט. פורים שמח.

nagi-noda-hair-sculptures-13 nagi-noda-hair-sculptures-12 nagi-noda-hair-sculptures-9 nagi-noda-hair-sculptures-8 nagi-noda-hair-sculptures-6 nagi-noda-hair-sculptures-5 nagi-noda-hair-sculptures-4 nagi-noda-hair-sculptures-3 nagi-noda-hair-sculptures-2 nagi-noda-hair-sculptures-1

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.