רפאל טפלוב חוגג פתיחה מחודשת של המספרה במודיעין

מעצב השיער רפאל טפלוב, שגריר "שוורצקופף פרופשיונל", חוגג את פתיחתה המחודשת של המספרה שבבעלותו – "Rafael מעצבי שיער" לאחר שזו שופצה מהיסוד וקיבלה לוק חדש ומעוצב.

מיקום המספרה לא השתנה אך מי שנכנס אליה חושב לרגע שהגיע למקום אחר – "בשיפוץ הושקעה המון מחשבה על כל פרט ופרט כשאר מה שעמד לנגד עיני הוא להפוך את המספרה המחודשת לזירת האופנה של מודיעין והאיזור מסביב" אומר רפאל טפלוב. לצורך כך, הושם דגש בעת תכנון המספרה החדשה, על פונקציונליות לצד עיצוביות, על נגישות וחווית הלקוח, על הסגנון העיצובי לצד נוחות מקסימלית לצוות העובדים בעת העבודה. כל פרט ופרט תוכנן בקפידה כדי לאפשר יצירה בסביבת עבודה נוחה ומלאת השראה.

רפאל טפלוב מספרה במודיעין 3

מספרת "Rafael מעצבי שיער" במראה חדש ומעודכן

"איזור החפיפה החדש התפתח מאודץכעת הוא כולל בין היתר גם עמדות לטיפולי קרקפת, טיפולי שיער משלימים ויש בו את היכולת להעניק ללקוחות המספרה תחושה אינטימית יותר מבעבר. דבר נוסף שחשוב היה לי בתכנון, הוא שניתן יהיה להעניק את כל השירותים המקצועיים ללקוחה במקום אחד" מסביר רפאל.

המספרה המחודשת מאופיינת בקו מודרני ונקי: כל המכשור נחבא ומוסתר, דבר המעניק למספרה מראה מסודר ונעים לעין מבלי לפגוע בנגישות ובנוחות העבודה מצד צוות המספרה בכדי להעניק את השירות ללקוחה בקלות ובמקצועיות מלאה. גם דלפק הקבלה שינה מיקום ועבר לחזית המספרה: "הדבר החשוב ביותר עבור צוות המספרה הוא לקבל את פני הלקוחות מיד עם כניסתם, לאחל לכולם שלום ולהפרד מהם בברכת להתראות עם יציאתם."

רפאל טפלוב מספרה במודיעין 6

מספרת "Rafael מעצבי שיער" – רפאל טפלוב.

מעצב השיער רפאל טפלוב מרוצה מהתוצאה הסופית: "אני מאוד אוהב את הלוק החדש של המספרה. היא משדרת בעיני יוקרתיות, גלאם, שיק ומשלבת אלמנטים עכשוויים של הייטק עם ארט דקו. השילוב האקלקטי יוצר מראה מיוחד ויוקרתי. אני והצוות שלי גאים גאה במגוון השירותים שאנו מציעים לקהל לקוחותינו ואנו מזמינים את כולם לבוא וליהנות מחוויה מקצועית של יצירה מפנקת".

רפאל טפלוב מספרה במודיעין 7

המראה המחודש של מספרת "Rafael מעצבי שיער" במודיעין

רפאל טפלוב מספרה במודיעין 5

מחשבה על כל פרט ופרט – מספרת "Rafael מעצבי שיער"

רפאל טפלוב מספרה במודיעין 4

לב לבה של המספרה – עמדת הצבעים במספרת "Rafael מעצבי שיער"

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.