שומר על השיער שלך: אנטי ברייק סייף גארד מבית מון פלטין

מותג עיצוב השיער הבינלאומי מון פלטין הציג את הפיתוח המהפכני שלו בשילוב מעבדות מום פלטין בחו"ל: Anti Break Safe Guard – אנטי ברייק סייף גארד שלמירה מקסימלית על סיב השיערה.

מעבדות מון פלטין בישראל בשילוב עם מעבדות מון פלטין בחו"ל, חשפו את הפיתוח האחרון שלהן, פרי מחקר של שנים, מוצר המוגן בפטנט: אנטי ברייק סייף גארד. את המוצר יש להוסיף לחומרי הבהרה וצבע ובזכותו השיער נשאר בטוח לזמן רב ומוגן מפני נזקים.

"הוספה של Anti Break לתערובות ההבהרה בה משתמשים או לצבע תסייע לשמירה על בריאות סיב השיער ותשיג תוצאות מקסימליות." מסביר מדריך החברה. "בזכות הוספת  Anti Break השיער נשאר בריא, אינו ניזוק כתוצאה מהתהליך, מוגן בזמן ביצוע הבהרה או צבע וזאת כמובן ללא כל הפרעה לתהליך."

mon-platin-anti-break

אנטי ברייק סייף גארד מבית מון פלטין

שילוב של חומצות אמינו ומערכת הובלה ניאוזימית

"הקומפלקס החדשני אנטי ברייק סייף גארד של מון פלטין מכיל את הטכנולוגיה פורצת הדרך NIOSOMES. טכנולוגיה זו מבטיחה חדירה של 100% מהחומרים הפעילים לשכבת הקורטקס בגוף השערה. שילוב של חומצות אמינו המרכיבים את מערכת ההובלה הניאוזימית, מאפשרות יצירת קשרים דיסולפידיים חדשים בשכבת הקורטקס וחיזוק משמעותי לקשרים הדיסולפידיים הקיימים. דבר זה מאפשר שמירה מרבית על סיב השיער ומניעה כמעט מוחלטת של שבירה או תלישת שיער בתהליך ההבהרה, פסים או צביעה. Anti Break Safe Guard מותאם בדיוק מולקולרי למוצרי הכימה מבית מון פלטין פרופשיונל (הבהרה, צבעי שיער מבהרים וצבעי שיער) ופועל עם מוצרים אלו בסינרגיה מושלמת לקבלת תוצאה מדהימה תוך שמירה על מראה שיער חיוני ומלא ברק ."

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.