ברבר שופ – כסאות תספורות הגברים של מאלטי

מצופים אלומיניום, מרופדים בעור משובח, מסעדים מגולפים בעץ. כסאות התספורת לגברים שמציעה חברת הריהוט למספרות מאלטי רק מוכיחה עד כמה מחזרת כיום התעשייה אחר קהל הלקוחות הגברי.

זה לא סוד שאחרי שנים ארוכות שתעשיית עיצוב השיער כמעט והתעלמה לחלוטין מהגברים כלקוחות, המין הגברי זוכה כעת לעדנה. יותר ויותר מדברים על הגברים המטופחים, מחשיבים אותם כפוטנציאל עסקי לכל דבר ומשקיעים בהם במוצרים, בתדמית וכן, אפילו בעיצוב הריהוט. דוגמא לכך היא ההיצע המעוצב להפליא שמציעה חברת הריהוט האיטלקית מאלטי לכסאות תספורת לגברים: Barber Chairs. (ואם חשקה נפשכם באחד מהדגמים הנהדרים הללו, הריהוט של מאלטי מיובא ומשווק על-ידי גדעון קוסמטיקס.)

כסאות התספורת לגברים מוצעים למעצבי השיער מיוצרים משילוב נפלא של אלומיניום וכרום, ידיות ומסעדי כסא מצופים או מגולפים בעץ מהגוני, ריפודי עור מוקפדים בסגנון רטרו או חדשני, גימור מאט או מבריק למשעי, שילוב חומרים כמו פוליאורטן, נחושת, ברונזה ועץ ומנגנוני בוכנה משוכללים ומאסיביים. דומה שמעצבי הריהוט חשבו על כל פרט והבינו שכיום יש יותר ויותר סלונים שמגדירים עצמם כמיועדים לקהל הגברי בלבד. ככאלה, הסלונים הללו מעוצבים כמספרות גברים לכל דבר, החל בקירות ובמה שתלוי עליהן, דרך האיבזור מסביב ועד לכל פרט בריהוט המקצועי. אבל למה אנחנו מכבירים במילים, פשוט ניתן לכם ליהנות מהתמונות…

    

 

2 תגובות

  1. עמית סויסה

    מחפש כסא ברבר שחור במחיר שפוי.. הצעת מחר תתקבל בברכה

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.