קובי ואלי בורוכוב

כאשר משפחתם עלתה ארצה מבוכרה, מספרים האחים, חלומה של אימם ז"ל היה לראות אותם מתברגים בין צמרת מעצבי השיער בארץ ואף להרחיב אופקים בעולם כולו. היום הם אומרים בגאווה שהצליחו להגשים את החלום, אך הם לא עוצרים שם. לאחים יש לא מעט תכניות עתידיות, בניהן התרחבות לשני סניפים נוספים תחת אותו קונספט עסקי וכן לקיחת חלק בפרויקטים שונים בארץ ובחו"ל.

קובי בורוכוב החל את דרכו בעולם עיצוב השיער לפני 22 שנה. בהיותו תלמיד בית-ספר, גילה בו אביו כשרון חבוי ומייד גילם את הפוטנציאל שלו להצלחה כאשר התברג קובי לעבודה במספרה של חבר של אביו. אט אט הוא צמח, התפתח והתקדם במספרות נוספות. בהגיעו לגיל 16, בעת שחבריו שקדו על ספסל הלימודים, הוא החל לפתח את הקריירה המקצועית שלו כאשר טס ללונדון ללימודים אקדמאיים של וידאל ששון. משם צבר ידע וניסיון רב שהקנו לו כלים להמשך דרכו. כשחזר ארצה התברג במספרות יוקרתיות ונחשבות ומהר מאוד הפך למעצב שיער בכיר בדרג ניהולי ארטדירקטור.

במהלך חופשת בית-הספר צרף קובי להצלחתו את אחיו אלי (שהיה בן 14 בזמנו) כחופף מתקדם במספרה מקומית. קובי הבחין שגם באלי טמון פוטנציאל עתידי בענף וגייס אותו לשורותיו. בעקבות אחיו, טס אלי לאותו בית הספר הגבוהה בלונדון על שם וידאל ששון ללימודים אקדמאיים בעיצוב השיער. בשנת 1999, לאחר שצבר ניסיון וידע מקצועי נרחב, אזר קובי אומץ והחליט מספרה יוקרתית הנושאת את שמו. בעקבות הצלחה זו, החליטו שני האחים לחבור יחדיו ולאגד כוחות, בעוד קובי מצרף אליו את יד ימינו אלי ויחד הם מקימים בשנת 2007 מרכז גדול וייחודי מסוגו המציע עיצוב שיער יוקרתי ומתקדם לצד טיפולי יופי וספא – מתחם טיפוח ויופי קובי ואלי בורוכוב (ברחוב בן יהודה 71). החלל מתחלק לשתי קומות ומשתרע על שטח של כ- 300 מ"ר המאופיין במראה נקי ובקווים גיאומטריים בעיצוב חדשני ומינימליסטי. הקומה התחתונה של המתחם מוקדשת כולה לעיצוב השיער ואילו הקומה העליונה מוקדשת לשיקום השיער וטיפולו, החלקות יפניות וטיפולי קראטין, חדרי VIP ‪וחדרים המיועדים לכלות, חדר ג'קוזי, קוסמטיקה, טיפוח ויופי.

נעים בין שמרנות לתעוזה

יכולות עיצוב השיער של אלי וקובי בורוכוב יחד מציגים קו מיוחד המאפשר שילוב בין האישה הקלאסית והאישה המקדימה את זמנה. "סגנון העיצוב שלי נוטה להיות יותר קלאסי, מוקפד ונקי, לעומת אחי, אלי, שמתחבר לסגנון עיצוב פחות קונסרבטיבי המאופיין בקווים נועזים וצעירים, אני חושב שזה משהו שמאזן אותנו ומשלים אותנו מבחינה מקצועית, כך כל לקוחה מקבלת מענה בהתאם לרצונותיה ולסגנון האישי שלה", אומר קובי. השילוב בין שניהם מאפשר לכל אישה מודרנית להתאים את סגנון עיצוב השיער הייחודי לה, בין אם מדובר בעיצוב התואם את אופייה של הלקוחה ובין אם הוא נמצא על קו התפר בין סגנון חייה היומיים והפנטזיה הפרטית שלה.

השפעה בינלאומית ואומנותית

ידוע שאומנות ועיצוב שיער הולכים יד ביד ומסתבר שגם האחים נמשכים לתחום העיצוב, "אם לא הייתי מעצב שיער, בטח הייתי אדריכל או מעצב פנים", הכריז קובי. "אני חושב שהייתי פותח בר על חוף הים ואולי משלב גם עיצוב פנים", אמר אלי. ואכן, לשני האחים זיקה לעולם העיצוב והאמנות הבינלאומית. את השראתם המקצועית והעיצובית שואבים האחים בעיקר מתצוגות בינלאומיות, תערוכות ומייצגים. בין שני האחים קיימת שותפות עסקית ואומנותית פורייה, כבר למעלה מ 14 שנים, תוך הקפדה בנטילת חלק בתצוגות השיער העונתיות באירופה, חידוש ותרגום קווי העיצוב לקולקציה בהתאם להלך רוח האופנה העולמי. "אנו תמיד מנסים להתאים את המראה לפרסונה. המטרה שלנו היא לגרום לכל אחת להגשים את הפנטזיה שלה. אנו שואפים להעניק לכל אישה ואישה את הלגיטימציה להחצין את האינדיבידואליות והחוזק הייחודי בו היא ניחנה".

הסוד המקצועי: שירות לקוחות ואדיבות

לאחר ביקור במתחם היופי של האחים, אנו יכולים לומר שהאחים בהחלט מקפידים על שירות לקוחות אדיב ומנומס בסטנדרטים גבוהים. הנעמת השהייה על ידי עיתון יומי מדי יום, מגזין שבועי, מגזין חודשי ובינלאומי עדכני, במתחם בית קפה קטן ובו מגישים מגוון משקאות חמים וקרים לבקשת הלקוח וכיבוד קל. האחים מקדישים תשומת לב לכל לקוח או לקוחה, בין אם הגיעה לעשות פן או אם הגיעה לעשות החלקה יפנית. קובי: "חשוב לזכור כי לקוחה מרוצה היא לקוחה שחוזרת ואף מפרגנת לחברותיה וגם לסובבים אותה. לכן כל אישה חשובה לנו באותה מידה, אנחנו אוהבים אות הלקוחות שלנו ודואגים להראות את זה לא רק בעשייה לכשעצמה, אלא גם בשירות אדיב".

גוזרים על יבש

לקובי ואלי טכניקת גזירה ייחודית אותה פתחו עם השנים. לתספורות יש מגוון טכניקות שונות ומגוונות. האחים בורוכוב פיתחו טכניקת תספורת חדשנית וייחודית, המבוססת על גזירת השיער כשהוא יבש, "השיטה הזו מאפשרת ללקוחה להיות שותפה מלאה בתהליך גזירת השיער. היות והשיער יבש, הלקוחה רואה בכל נקודת זמן בתהליך הגזירה את אורך השיער, את צורת הגזירה וכו', מה שמונע 'הפתעות' לא רצויות בתום התהליך", מסכם קובי.

קרדיטים תמונות
עיצוב וניהול אמנותי סטודיו לילך רוזמן

תגובה אחת

  1. כל מילה סלע!!!
    נהדרים, ממליצה בחום!!!

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.